نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

تامی دوچرتی ، رئیس منچستر یونایتد ، چلسی ، اسکاتلند در سن 92 سالگی درگذشت

[ad_1]

تامی دوچرتی ، سرمربی سابق منچستر یونایتد ، چلسی و اسکاتلند در سن 92 سالگی درگذشت. تصویر: Pixabay

تامی دوچرتی ، رئیس سابق منچستر یونایتد ، چلسی و اسکاتلند در سن 92 سالگی درگذشت.

تامی دوچرتی ، سرمربی سابق منچستر یونایتد ، چلسی ، استون ویلا و اسکاتلند پس از یک بیماری طولانی در سن 92 سالگی درگذشت. Docerti بازی خود را در سلتیک آغاز کرد ، اما نام خود را در بیش از 300 بازی Preston North End بازی کرد. در دهه 50 او که حرفه خود را در آرسنال و سپس در چلسی به پایان رساند ، 25 بار نماینده اسکاتلند بود و در تیمی بود که در جام جهانی 1958 سوئد شرکت کرد.

اسکاتلندی در سال 1974 باعث سقوط یونایتد به لیگ دسته دوم شد ، اگرچه سال بعد آنها را به عنوان قهرمان برگرداند. وی همچنین هدایت یونایتد را بر عهده داشت تا اینکه باب پیزلی در فینال لیگ قهرمانان انگلیس در سال 1977 ، باب پیزلی را پشت سر گذاشت. دوره مدیریتی دوچرتی بیش از 30 سال بود و او را به عنوان مربی آستون ویلا ، دربی کانتی ، پورتو و بسیاری از تیم های دیگر می دید.

این باشگاه سابق او بود که به مردی که اغلب او را دکتر می خوانند ادای احترام می کرد. در توئیت یونایتد آمده است: “ما از مرگ تامی دوهورتی که ما را در جام حذفی 1977 با یک تیم هجومی و هیجان انگیز در بهترین سنت های منچستر یونایتد به پیروزی رساند بسیار ناراحت هستیم.”


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله اختصاص دادید ، “تامی داچرتی ، سرمربی سابق منچستر یونایتد ، چلسی و اسکاتلند ، در 92 سالگی درگذشت” متشکرم برای دریافت اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار سراسر جهان ، از صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو دیدن کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *