نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

تئاتر اصلی آلیکانته از شما در اتاق ماریا استقبال می کند

[ad_1]

تئاتر اصلی آلیکانته از شما در اتاق ماریا استقبال می کند
اعتبار: Teatro Alicante

تئاتر اصلی آلیکانته از شما در اتاق ماریا استقبال می کند.

ایزابل شاکون نویسنده معروف امروز 80 ساله می شود یا حداقل داستان ادامه دارد! داستانی که آخر هفته 13 و 14 فوریه در تئاتر اصلی آلیکانته ارائه می شود.

شاکون یک برنده جایزه سیاره است ، اما به دلیل بیماری آگورافوبیایی که از آن رنج می برد موفق به جمع آوری آن نشد و اکنون بدون اینکه یک اتفاق اجتماعی و خانوادگی داشته باشد ، تولد خود را جشن می گیرد ، همانطور که در سال های اخیر معمول شده است.

ماجرا ادامه دارد … Chacon به دلیل شرایطی که داشت ، در خانه 47 خود در طبقه 47 طبقه یک آسمان خراش در مادرید قفل شده است ، جایی که او آن را به قلعه ای تبدیل کرده است و هر آنچه را که نیاز دارد ، غذا ، لباس آورده است. ، داروها به خانه او.

با این حال ، در شب تولد او ، آتش سوزی رخ داد و همه مستاجران مجبور به تخلیه ساختمان شدند ، اما برای ایزابل این کار غیرممکن بود ، او به راحتی “نمی توانست” از خانه خارج شود.

هنگامی که شعله های آتش به سقف می رسد ، دقیقاً در 75 دقیقه ، ایزابل مجبور است مهمترین تصمیم زندگی خود را بگیرد ، با ترس ، ارواح و همه آسیب های زندگی خود روبرو شود که او را به این چهار راه رساند قبل از اینکه خیلی زیاد شود. !

این فوق العاده است و شوخ طبع داستان چشم انداز مانوئل ام. ولاسکو است و هزینه بلیط بین 12 تا 25 یورو است و می توان از تئاتر آن را خریداری کرد.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله اختصاص دادید ، “تئاتر اصلی آلیکانته از شما در اتاق ماریا استقبال می کند” متشکرم. برای اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، به این سایت مراجعه کنید اخبار هفتگی یورو صفحه نخست.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.