نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

بی خوابی در سیاتل؟ – نه ، سوانزی!

[ad_1]

بی خوابی در سیاتل؟  - نه ، سوانزی!
© CC –
گراهام ریچاردسون
از پلیموث ، انگلیس

اغلب گفته می شود که واقعیت عجیب تر از داستان است. خوب ، چند مورد از این حقایق را در نظر بگیرید. یک مرد بی خواب و شخص دیگری که آب پیاز در چشم او قرار گرفت از جمله افرادی بودند که در سال 2020 999 تماس برقرار کردند.

یک تماس گیرنده کبوتر دارای بال زخمی را گزارش کرد و دیگری گفت که فکر می کند مدفوع را در یک شکاف دریافت کرده است. دیگری انگشتشان را به دری زده بود.

سرویس آمبولانس ولزی مثالهایی را به اشتراک گذاشت و به مردم یادآوری کرد که فقط برای موارد اضطراری جدی یا تهدید کننده زندگی با شماره 999 تماس بگیرند. این مقاله می گوید از 457375 مکالمه ای که از اکتبر 2019 تا سپتامبر 2020 با این سرویس انجام شده است ، تقریباً یک چهارم آنها “ناچیز” هستند – کدی برای مزخرفات ساده!

مثالهای دیگر شامل کسی که دندان درد دارد و دیگری دارای وز وز در گوش.

مدیر عامل شرکت جیسون کیلنس گفت: “سرویس آمبولانس ما برای کمک به افرادی که به شدت بیمار یا زخمی شده اند و یا تهدیدی قریب الوقوع برای زندگی آنها وجود دارد ، وجود دارد. این افراد افرادی هستند که تنفس را متوقف کرده اند ، افرادی که درد قفسه سینه دارند یا تنفس آنها دشوار است ، از دست دادن هوشیاری ، خفگی ، واکنش های شدید آلرژیک ، خونریزی فاجعه بار یا کسی که سکته می کند. “

وی ، احتمالاً از طریق دندانهای غلتش و اشتباه ، اضافه کرد: “افرادی که دندان درد دارند و انگشتانشان را فشار می دهند ، هنوز هم یک نیاز بالینی دارند ، اما تماس با 999 برای این نیاز وقتی که روشهای زیادی برای دستیابی به مراقبت های مناسب تر وجود داشته باشد ، قضاوت ضعیف و اشتباهی است. “

خیلی بد ، واقعاً خیلی بد ؛ وارد واکسن شوید!

به یاد دارم وقتی در مورد 1950s پسران به عنوان توله گرگ آموزش دیده بودند (و شاید هنوز هم هستند) داستانی را خواندم که چگونه می توان از یک جعبه تماس قرمز GPO تماس تلفنی برقرار کرد. آنها حتی در کمتر از 10 سال سن ، خرد بسیار اکتسابی بیشتری نسبت به همه نمونه های “بزرگسالان” ذکر شده در اینجا داشتند.

جهنم ، اگر نویسندگان جنایی مانند من با انگیزه های ضعیفی مانند فراخوانی آمبولانس در تریلرهای خود مواجه می شدند ، ما وقت خوانندگان را تلف می کردیم!

اگر سعی کنید واقعاً نمی توانید به آن فکر کنید! واقعیت خیلی عجیب تر از داستان است …

تریلرهای روانشناختی نورا جانسون “جای امنی نیست” ، “خیانت” ، “دختری در جنگل” ، “دختری با لباس قرمز” ، “هیچ راهی برای بازگشت” ، “چشم انداز دروغ” ، “مجازات” ، “دزد روح” کد De Clerambault ‘(www.nora-johnson.net) بصورت آنلاین بصورت کتاب الکترونیکی (0.99 یورو ؛ 0.99 پوند) ، کتابهای اپل ، رقعی و کتاب صوتی در دسترس است. کلیه سودهای خیریه سرطان Costa del Sol Kudeca[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *