نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

بیکر به دلیل کیک های “ناشایست” در مصر دستگیر شد

[ad_1]

بیکر در مصر دستگیر شد
این پرونده قوانین سختگیرانه اخلاقی مصر را برجسته می کند – منبع تصویر: ویکی مدیا

بیکر پس از آنکه عکسهای تزئینات کیک “ناشایست” وی در شبکه های اجتماعی منتشر شد ، در مصر دستگیر شد.

روی این کیک ها با اندام تناسلی و پارچه پوشانده شده بود و با مروارید فوندانت نشان داده شده بود و برای میهمانان تولد در یک کلوپ تفریحی اختصاصی در نزدیکی پایتخت قاهره ساخته شده بود.

پس از ویروسی شدن عکس ها ، نانوا توسط پلیس بازداشت شد. پس از آن با قرار وثیقه آزاد شدند. طبق برخی از گزارش های رسانه های محلی ، کسانی که در این مهمانی شرکت کرده اند نیز ممکن است در دولت اسلامی محافظه کار با قانون روبرو شوند.

یک هیئت مذهبی ارشد هشدار داده است که چنین کیک هایی که تزئینات چشمگیر را به تصویر می کشند ، توسط آیین مسلمانان ممنوع است ، یکی از شخصیت های برجسته اسلامی ، کیک ها را “حمله به نظام ارزشی و سو abuse استفاده فاحش از جامعه” توصیف می کند.

بر اساس برخی گزارش ها ، مقامات در حال حاضر در حال تحقیق درمورد این باشگاه هستند که میزبان این نشست خصوصی است.

وکیل حقوق بشر Negad El Boray توییت می کند که این حادثه اعتقاد وی را تأکید کرد که “بخشی از جامعه ، با حمایت دولت ، می خواهد به بهانه حفظ ارزشهای خانوادگی مصر ، هرگونه فضای آزادی شخصی را در مصر از بین ببرد.”

این پرونده با پرونده چندین زن جوان مصری مقایسه شده است که به دلیل فیلم های “ناشایست” خود که در TikTok و دیگر سیستم عامل های رسانه های اجتماعی ارسال شده اند ، با پرونده های قضایی روبرو شده اند. برخی از تحلیلگران می گویند مصر در حال تجربه شکاف نسلی است زیرا شهروندان جوان با استفاده از فن آوری های غیرقابل دسترس برای نسل های مذهبی قبلی ، جهان پاپ جهانی را پذیرفته اند.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله اختصاص دادید ، “بیکر دستگیر شده در مصر برای کیک های” ناشایست “متشکرم. برای دریافت اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار سراسر جهان ، از صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو دیدن کنید.

مقاله قبلیکانور مک گرگور به دلیل جراحات شخصی مادر و دختری تحت محاکمه است
مقاله بعدیمقامات اسپانیایی در حال از بین بردن باند قاچاق مهاجران از آفریقای شمالی هستند

آواتار[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *