نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

بیکاری در اسپانیا به سطحی می رسد که آخرین بار چهار سال پیش دیده شده است

[ad_1]

وزیر پرز ری بدون نقاب
وزیر پرز ری بدون نقاب اعتبار: توییتر

واقعاً ، به دلیل همه گیری Covid-19 و کمبود جهانگردان ، تعداد بزرگسالان اسپانیایی ثبت شده به عنوان بیکار 22 درصد در طول سال افزایش یافت.

این اطلاعات توسط وزیر کار و اقتصاد خواکین پرز ری فاش شد ، وی تایید کرد که کل بیکاری به 3.89 میلیون نفر رسیده است که بیش از 750،000 برای حمایت دولت شامل نمی شود.

وی ضمن پذیرفتن این که این بدترین رقم طی چهار سال گذشته است ، اما اعتقاد خود را اعلام کرد که به شرط کنترل همه گیری ، بسیاری در سال 2021 کار خواهند کرد.

از اینکه وقت خود را برای خواندن این اخبار اختصاص دادید متشکرم: “بیکاری در اسپانیا به سطحی می رسد که آخرین بار چهار سال پیش دیده شده است.”

مقاله قبلیآخرین خبر – در ژاپن برای منطقه توکیو وضعیت اضطراری اعلام شده است
مقاله بعدیدر مسیر درست قدم بردارید

جان اسمیت

جان در سال 1978 با اوفلیا در جبل الطارق ازدواج کرد و بیشتر زندگی خود را صرف سفر امنیتی و آهنگری کرد و از تمام قاره ها به جز قطب جنوب بازدید کرد.

پس از بازنشستگی چند سال پیش ، این زوج به خانه خود در Estepona نقل مکان کردند و جان به عنوان یک نویسنده اخبار دائمی در گروه رسانه ای EWN ، با علاقه خاصی به امور مالی ، جبل الطارق و کاستا دل سول ، فعالیت کرد.

با ارسال ایمیل به [email protected] از طریق تماس با +34 951 38 61 61 + یا ارسال پیام در صفحه فیس بوک ماجرای خود را با ما در میان بگذارید www.facebook.com/EuroWeeklyNews[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *