نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

بیمارستان کیلمارنوک پس از گزارش دو زخم چاقو بسته شد

[ad_1]

بیمارستان کیلمارک پس از گزارش چاقوکشی یک پرستار قفل شد
بیمارستان کیلمارک پس از گزارش چاقوکشی یک پرستار قفل شد. اعتبار: EWN

بیمارستان KILMARNOCK در Lockdown پس از گزارش امشب پرستار چاقو خورده

گفته می شود که پلیس اسکاتلند در سه حادثه درگیر شده است ، یکی امشب در بیمارستان دانشگاه Crosshouse و دیگری در خیابان پورتلند در Kilmarnock و سومین حادثه رانندگی.

یک طناب پلیس در ارشیر ایجاد شده و به مردم هشدار داده شده است که از این منطقه دور نشوند ، در حالی که در شبکه های اجتماعی خبر ضربات چاقو یک خواهر داده شده است.

یک شاهد عینی گفت ضبط روزانه “داشتم کسی را سوار می کردم که یکی از اعضای کادر پزشکی با چاقو زخمی شد. کل مکان قفل شده است. پلیس مسلح در آنجا است و همه را از منطقه دور می کند. “

در بیانیه پلیس اسکاتلند در توییتر آمده است: “در حال حاضر ، پلیس اسکاتلند با 3 حادثه بالقوه مرتبط در منطقه کیلمارنوک سروکار دارد. مورد اول حدود ساعت 19.45 بعد از ظهر در خارج از بیمارستان Crosshouse ، دومین مورد حدود 20 دقیقه بعد در خیابان پورتلند و سومین مورد ، یک حادثه جدی جاده ای در A76 ، حدود ساعت 8.30 بعد از ظهر رخ داد. این حوادث به عنوان مربوط به تروریسم تلقی نمی شود.

NHS آیرشایر و مدیر پزشکی Arran کرافورد مک گافی گفتند ، “NHS آیرشایر و آران از یک حادثه در منطقه بیمارستان دانشگاه کراسشوز مطلع هستند. در نتیجه بیمارستان قفل شد و آمبولانس ها به بیمارستان دانشگاه آیر منتقل شدند.

وی افزود: ما در تحقیقات خود و اطمینان از ایمنی کارکنان ، بیماران و ویزیتورها به پلیس اسکاتلند کمک می کنیم. از آنجا که این یک حادثه در پلیس اسکاتلند است ، در حال حاضر نمی توانیم توضیحی بدهیم.

کوین مک گرگور ، نامزد حزب کارگر اسکاتلند برای کیلمارک و دره ایروین ، در توییتر خود گفت: “گزارشات نگران کننده ای از زخم چاقو در مناطق کیلمارنوک و کراسشوز امشب وجود دارد. از همه می خواهم مراقب و هوشیار باشند. من کاملاً مطمئن نیستم که اوضاع چگونه است ، اما اگر چیزی بشنوم به روز خواهد شد. “

آیرشایر زنده آنها به یک شاهد عینی گفتند که به آنها گفت ، “بین 10 تا 15 وانت پلیس در لبه املاک مورفیلد نشسته اند که تقریباً نیمی از مایل از بیمارستان Crosshouse فاصله دارد. به نظر می رسد که یک افسر پلیس از بخش A&E بیمارستان محافظت می کند.

گزارش شده است که یکی دیگر از ساکنان محلی گفته است: “در حال حاضر حضور پلیس بسیار زیادی در قوس اول این سطح وجود دارد. در اینجا چهار یا پنج اتومبیل پلیس وجود دارد و از طریق قوس هیچ ترددی مجاز نیست. اتوبوس 11 پوندی فقط در چراغ های راهنما نشسته است. طناب پلیس درست در امتداد طاق ها به سمت رستوران هندی The Jewel In The Crown می رود.

_______________________________________________

از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله در اخبار بیمارستان Kilmarnock قفل کردید پس از گزارش چاقو زدن یک پرستار متشکریم

برای اخبار روز بیشتر انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، از صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو دیدن کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *