نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

بیمارستان های آلیکانته برای مراقبت های ویژه دو تخت

[ad_1]

بیمارستان های آلیکانته برای مراقبت های ویژه دو تخت
فایل EWN عکس

بیمارستان های آلیکانت مجبور می شوند تعداد تخت های مراقبت ویژه را برای بیماران مراقبت ویژه دو برابر کنند

با توجه به افزایش سرسام آور تعداد پذیرش بیمارستان های مربوط به کوید در منطقه آلیکانته ، تعداد تخت های بیماران شدید در بخش مراقبت های ویژه دو برابر می شود. بیش از 700 تخت اضافی برای بیماران غیر بحرانی نیز به تمام امکانات موجود در مناطق اضافه شده است و به 3500 تخت موجود قبل از همه گیری ویروس کرونا اضافه شده است.

به گفته کارلوس خاویر ، مدیر بیمارستان عمومی الچه ، اکثر بیمارستان های منطقه هنوز دارای تخت بیمار هستند و بسیاری از مکان ها هنوز نیازی به برنامه های اضطراری ندارند ، که ممکن است نشان دهد که می توان اوضاع را “تثبیت” کرد.

“فشاری که ما در مرکز احساس می کنیم بسیار زیاد است ، 200 درصد. این به معنای سقوط نیست ، برعکس ، ما بی وقفه کار می کنیم. من می خواهم از همه کارگران به خاطر زحمات فراوانشان تشکر کنم. دیروز ، بیمارستان وینالوپو حدود 50 تخت رایگان روی زمین داشت. این مرکز یک برنامه اقدام اضطراری دارد که امکان ایجاد انعطاف پذیری امکانات را در صورت لزوم فراهم می کند و بیش از 100 بیمار را از خانه تحت نظر دارد.

در همین حال ، روسای بیمارستان دانشگاه الچه ، ویدئویی را که یک زن جوان در شبکه های اجتماعی منتشر کرده و به اتهام “کلاهبرداری” کوید و خالی بودن بیمارستانها در برابر پلیس محلی ، تقبیح کردند.

______________________________________________________________

از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله ، “بیمارستانهای آلیکانته ، تختخواب مراقبت های ویژه دوقلو” اختصاص دادید ، متشکریم. برای دریافت اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار سراسر جهان ، به صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو مراجعه کنید.

مقاله قبلیCosta del Sol ، 28 ژانویه – 3 فوریه 2021 ، شماره 1856

سارا کین

سارا ، معلم سابق انگلیسی و مدیر خدمات بهداشتی ، در سال 2019 بهمراه همسرش که شغل اجاره خود را اداره می کند ، از ایرلند جنوبی به اسپانیا نقل مکان کرد. او اکنون از سرعت و کیفیت زندگی کاملاً متفاوتی برخوردار است. Costa Blanca South ، با اسپانیایی فوق العاده و دوستان خارجی در کیپ رویگ. سارا از سال 2020 کار خود را با اخبار هفتگی یورو آغاز کرد و چیزی بیش از ارائه آخرین اخبار ملی و بین المللی در جامعه محلی خود را دوست ندارد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *