نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

بچه ها خودشان به عنوان یک مادر مبتلا به هشت COVID مدیریت می کنند

[ad_1]

بچه ها خودشان به عنوان یک مادر مبتلا به هشت COVID مدیریت می کنند
بچه ها خودشان به عنوان یک مادر که هشت اعتبار COVID: Pixabay را جذب می کند ، مدیریت می کنند

کودکان به عنوان مزیتی که مادر 8 کودک مبتلا به COVID می شود از خود مراقبت می کنند و مجبور می شوند قبل از بد شدن و انتقال به بیمارستان ، خودش را منزوی کنند.

ماری بوکان 39 ساله از بیرمنگام روز شنبه چنان بیمار شد که مجبور شد فرزندانش را در خانه رها کند زیرا در بیمارستان بستری شد. “اکتوموم” مادر تیا 18 ساله ، لیا 17 ساله ، لاتویا 15 ساله ، جوشوا 14 ساله ، آلیشیا 12 ساله ، میکایلا 11 ساله ، آملیا هشت ساله و اولیویا است که تنها 7 سال دارد.

مادر قبلاً پس از نشان دادن علائم COVID-19 خود را در خانه منزوی کرده بود. ماری توماس ، سخنگوی ماری ، گفت که ماری برای محافظت از فرزندانش که در خانه بودند ، خود را در اتاق خواب حبس کرد ، اما او شنبه شب از تپه پایین رفت.

“دخترش واقعاً نگران بود ، بنابراین آنها با آمبولانس تماس گرفتند و امدادگران خواستند او را به بیمارستان منتقل کنند ، اما او نمی خواست فرزندان خود را ترک کند.

بعداً وضعیت او بدتر شد ، بنابراین یک آمبولانس آمد و او را به بیمارستان منتقل کرد ، جایی که او اکنون قطره قطره است. “

گفته می شود که مادر هشت فرزند سالانه 26000 سود می گیرد. وی این خبر را کمی بعد از کریسمس ، پس از برنامه ریزی برای سفر به اسپانیا برای “تعطیلات” اعلام کرد.

در طول آن بیماری کودکان بزرگتر با تقویت و مراقبت از کوچکترین باعث افتخار مادر شده اند.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله اختصاص دادید متشکریم” برای اخبار روزانه بریتانیا ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، از صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو دیدن کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *