نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

بوریس در Blunderland؟

[ad_1]

بوریس در Blunderland؟

100،000 تلفات در انگلیس Covid – دو برابر تلفات در حمله رعد اسا – کاملاً در تضاد با امید اولیه دولت مبنی بر محدود شدن مرگ و میر به کمتر از 20،000 نفر است.

انتقادات بوریس جانسون از همه گیری عمدتا به دلیل مخالفت است ، که هنوز بر شکست خود در انتخابات عمومی ، رسانه ها ، که ویروسی وحشتناک داشتند ، و محور چپ-لیبرال افکار عمومی که جمع شده است ، غلبه نکرده است اکثریت مردم انگلیس به دلیل انتخاب های سیاسی خود پس از همه پرسی 2016.

دولت انگلیس ظاهراً در اوایل بحران (در اجرای محاصره ، تأمین امنیت PPE و آزمایش بسیار کند) به خوبی کنار نیامد ، اما در ابتدا به جز آلمان ، هیچ کشور بزرگ اروپای غربی این کار را نکرد. رسانه ها “برآورد پیشرو” شیرخوارگان از تعداد مرگ ها را (براساس مجموعه داده های غیر قابل مقایسه و روش های سرشماری) اتخاذ کردند و بنابراین در همه موارد کاملاً ناقص بودند.

اما در حالی که دولت ها (همه در انگلستان) باید لرزند ، دانشمندان نیز باید این لرز را داشته باشند. سپردن علم به مدلسازانی که فراتر از داده ها را نمی بینند و هیچ تصوری از خانه های سالمندان یا کارمندان خود ندارند و به نظر می رسد تصور می کنند این کسی است که شما می شناسید (با کدام گروه ها و دانشمندان دیگری “ارتباط” برقرار کرده اید) تعیین کننده چه چیزی است شما می توانید با همه چیز انجام دهید یک اشتباه بود

یک دانشمند خاص رفتاری ، که اکنون دارای یک مزیت است ، اذعان داشت که آنچه او در ابتدای همه گیری در تلویزیون گفت ، به طور خاص گفته شد تا نشان دهد که با گفته های دولت مغایرت ندارد. مشاوران مستقل باید مستقل مشاوره کنند.

بنابراین ، دانشمندان از تصدیق نواقص خود تا تصدیق اینکه این یک وضعیت جدید است ، محدود شده اند و مدل سازی آنها محدودیت های عمده ای دارد ، مانند ضربات جانبی توسط یک یا دو نفر به دولت که به نظر می رسد برنامه دیگری داشته اند.

این تصور برای شما باقی مانده است که نه تنها سیاستمداران “بی کفایت” هستند.

به عبارت دیگر ، همه اینها نیست. این روز خوش ، وقتی می توانیم زندگی خود را در آزادی و امنیت زندگی کنیم ، هنوز خیلی دور است.

تریلرهای روانشناختی نورا جانسون “جای امنی نیست” ، “خیانت” ، “دختری در جنگل” ، “دختری با لباس قرمز” ، “هیچ راهی برای بازگشت” ، “چشم انداز دروغ” ، “مجازات” ، “دزد روح” ، “کد دی کلرامبو” (www.nora-johnson.net) بصورت آنلاین بصورت کتاب الکترونیکی (0.99 یورو ؛ 0.99 پوند) ، کتابهای اپل ، رقعی و کتاب صوتی در دسترس است. کلیه سودهای خیریه سرطان Costa del Sol Kudeca[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *