نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

به طور خلاصه آخرین اخبار و جالب از سراسر مایورکا

[ad_1]

تبلیغ پرتقال ماه
ترویج اعتبار ماه پرتقال: Soler Board

طعم تند

همه چیز برای Fira de la Taronja de Soller تنظیم شده است ، یک رویداد غذایی و فرهنگی برای ترویج مرکبات Vall de Soller. رستوران های شهر و بندر منوهای ویژه ای را با پرتقال به عنوان ماده اصلی تهیه می کنند.

جشنواره شراب

برای دوستداران انگور ، شهر Binisalem میزبان جشنواره شراب است ، که از 13 تا 23 مه با یک سری کارگاه ها و مزه های خاص هر روز برگزار می شود. نه کارخانه شراب سازی مهمانان را به چشیدن سه شراب مختلف با قیمت 10 یورو برای هر نفر دعوت می کند.

ترس 5G

با درک نگرانی های بسیاری از مردم در مورد معرفی فناوری 5G ، شورای Deia یک طرح ارزیابی و نظارت ایجاد کرده است که در جلسه ای که از ساعت 18:00 جمعه 14 مه در سالن شهر برگزار می شود ، برای مردم محلی توضیح خواهد داد.

خرابی برق

در 11 مه از خدمات اورژانس برای حضور در آتش سوزی در هتلی در Playas de Muro در شمال مایورکا استفاده شد. گزارش ها حاکی از آن است که آتش سوزی به دلیل تأخیر در تابلوی برق ایجاد شده و مردی به بیمارستان منتقل شده است.

مراکز بهداشتی

اکنون که بیماری همه گیر مانند گذشته ویروس آور نیست ، مراکز بهداشتی درمانی مایورکا مجدداً راه اندازی می شوند تا مشاوره های حضوری بیشتر و کمتر از طریق تلفن امکان پذیر شود ، پزشکان انتظار دارند روزانه بین 15 تا 20 بیمار را ببینند.

محدودیت سرعت

شورای پالما تصمیم گرفت در اوایل ماه اکتبر سال گذشته 30 کیلومتر محدودیت سرعت را در بیشتر جاده های شهر ایجاد کند و اکنون اعلام کرده است که در آن زمان 58 درصد کاهش تعداد تصادفات جدی رخ داده است.

پروازهای بیشتر

شرکت هواپیمایی لوفت هانزا آلمان ، صاحب تعدادی شرکت تابعه از جمله یوروینگ ، پس از دیدار با وزیر گردشگری یاگو نگروئلا در برلین ، تأیید کرد که قصد دارد فرکانس پروازهای خود را از اروپا به مایورکا افزایش دهد.

پارکینگ جدید

طبق گفته شورا ، PALMA اولین پارکینگ زیرزمینی جدید خود را از سال 2007 خواهد داشت ، تا سال 2022 در C. Josep Darder Metge ، که در آن شورای همچنین فضای موجود برای عابر پیاده موجود را توسعه می دهد ، باز است.

بستن ساحل

دو ، اینکه اگر مردم به سواحل بروند جشن های Nit de Sant Joan Revetla در 23 ژوئن می تواند یک خطر عمده عفونت باشد ، شورای در حال بررسی است که شب را تعطیل کند ، این کار در سال 2020 انجام شد.

باند ایتالیایی

یک زوج آلمانی در حال قدم زدن در Paseo Maritimo در پالما بودند که توسط سه مرد که ساعت مچی 75000 یورویی را از مچ دست او پاره کردند ، مورد حمله قرار گرفتند. متعاقبا پلیس ملی شش ایتالیایی را که گمان می رود اعضای این باند باشند دستگیر کرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *