نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

به باغ وحش پادشاه ببر دستور داده می شود که شیر کوچک و ببر را تحویل دهد

[ad_1]

به باغ وحش تایگر کینگ دستور داده شده که شیر کوچک و ببر را تحویل دهد
این باغ وحش قبلاً متعلق به Jo Exotic بود ، همانطور که در Tiger King وجود دارد – منبع تصویر: توییتر

یک قاضی فدرال از اوکلاهما به صاحبان جدید باغ وحش ، شامل Netflix ، دستور داد تا ببر کینگ را بزنند تا همه شیرها و توله های خود را تحویل دهد.

یک قاضی منطقه در ایالات متحده هفته گذشته این حکم را علیه جفری و لورن لوو صادر کرد که صاحب پارک حیوانات عجیب و غریب Greater Wynnewood هستند ، که قبلا متعلق به مشهور جهان Jo Exotic بود. این باغ وحش در مالکیت جدید خود با ادعاهایی مبنی بر نقض قوانین قانون گونه های در معرض خطر و قانون حمایت از حیوانات روبرو شده است.

اکتینگ گفت دستیار دادستان جاناتان برایتبیل. باغ وحش های خصوصی در ایالات متحده مدت هاست که به دلیل حیوانات بی رحمی مورد انتقاد قرار می گیرند ، همانطور که در این کشور رایج شده است سریال موفق Netflix Tiger King.

پس از زندگی و سقوط جو اگزوتیک ، یک باغ وحش غیرمرتبط و عجیب و غریب ، این مستند با عمر طولانی تر در بین بسته شدن فیلم Covid-19 در بین مخاطبان محدود به خانه محبوب شد.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله “باغ وحش تایگر کینگ دستور داد تا به شیر کوچک و ببر خیانت کند” متشکریم. برای دریافت اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار سراسر جهان ، از صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو دیدن کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *