نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

بهترین روسای انگلیس 115 برابر بیشتر از متوسط ​​کارگر درآمد دارند

[ad_1]

بهترین روسای انگلیس 115 برابر بیشتر از متوسط ​​کارگر درآمد دارند
مدیران ارشد انگلیس با ارزش حداقل دو قرن دستمزد سالانه در انگلستان – منبع تصویر: ویکی مدیا

یک تحقیق جدید اخیر نشان داد که مدیران ارشد انگلیس 115 برابر بیشتر از متوسط ​​کارگران تمام وقت انگلیس درآمد دارند.

مرکز دستمزدهای بالا دریافت که برای به دست آوردن آنچه رئیس FTSE 100 در طول یک سال انجام می دهد ، بیش از دو قرن کار حداقل دستمزد تمام وقت طول می کشد. بهترین مدیران عامل انگلیس سالانه به طور متوسط ​​3.6 میلیون پوند درآمد دارند که 115 برابر متوسط ​​حقوق 31461 پوندی كارگران تمام وقت انگلیس است.

این مطالعه نشان داد که مدیران ارشد به طور معمول 12 روز روزانه 320 روز در سال کار می کنند ، به طور متوسط ​​حقوق ساعتی 941 پوند. این معیار حدود 34 ساعت کار طول می کشد تا مدیرعامل برتر بتواند کاری را که یک کارگر متوسط ​​در یک سال انجام می دهد ، کسب کند.

Thinktank تخمین می زند که در ابتدای هزاره ، مدیران ارشد در اوایل دهه 1980 ، 50 برابر بیشتر از متوسط ​​بریتانیایی و 20 برابر بیشتر درآمد کسب کرده اند. وی شرکت سوپرمارکت آنلاین اوكادو را به عنوان موردی از اختلافات زیاد در حقوق خود متمایز كرد. مدیر عامل شرکت تیم اشتاینر 58.7 میلیون پوند حقوق در سال 2019 دریافت کرد که تقریبا 2605 برابر بیشتر از 22،500 پوند انگلیس است که سالانه به تأمین کننده تمام وقت این شرکت پرداخت می شود.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله اختصاص دادید ، “بهترین سران انگلیس 115 برابر بیشتر از یک کارگر متوسط” متشکرم. برای دریافت اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار سراسر جهان ، به صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو مراجعه کنید[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *