نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

بمب افکن ماراتون از زندان کلرادو سوپرماکس به مبلغ 250 هزار دلار شکایت کرد

[ad_1]

بمب افکن ماراتن از زندان کلرادو سوپرماکس به مبلغ 250 هزار دلار شکایت کرد
بمب گذار ماراتن از زندان کلرادو سوپرماکس به مبلغ 250 هزار دلار شکایت کرده است. تصویر: توییتر

BOSTON Marathon Bomber Suing Colorado Supermax زندان با پرداخت 250،000 دلار برای از بین بردن کلاه بیس بال و باندانا

به گزارش ، دوخار تسارناف ، بمب گذار 27 ساله از ماراتن بوستون ، دوشنبه ، 4 ژانویه بوستون هرالد، یک نسخه خطی هشت صفحه ای در دادگاه فدرال ثبت شده است که در آن او می خواهد پس از مقامات در آلکاتراز راکی ​​- مجتمع اصلاح و ترقی سوپرماکس فدرال فلورانس در کلرادو ، جایی که در آن زندانی است ، 250 دلار دلار از دولت شکایت کند – سفید را ضبط کرد کلاه بیس بال و باندانا.

تسارناف همچنین نگهبانان را به رفتار “غیرقانونی ، غیر معقول و تبعیض آمیز” و اینکه فقط مجاز به گرفتن سه روح در هفته است متهم کرد.
این دادخواست در سیستم تشکیل شد ، اما قاضی ظاهراً اظهار داشت که وی فاقد مستندات مناسب و هزینه تشکیل پرونده است و آن را ناکافی می داند.

پس از عکسبرداری او با اشیا band رنگی مشابه در روز ترور آوریل 2013 با اجاق گاز فشار دهنده ، ادعا شد که محافظان امنیتی کلاه بیس بال و باندانای او را برداشته اند.
در حین صدور حکم ، کلاه سفید پولو که متهم در روز بمب گذاری با آن عکس گرفته بود توسط دادستان ها وارد مدارک شد.

در اوایل ماه اکتبر ، وزارت دادگستری آمریکا از دادگاه عالی ایالات متحده خواست که در پرونده تسارنایف تجدید نظر کند و آن را “یکی از مهمترین پیگردهای قانونی تروریستی در تاریخ ملت ما” خواند و فرصتی برای انجام دادرسی جدید با شواهد جدید فراهم شد. خود را در دسترس قرار دهند ، اگرچه دادستان های فدرال ادعا می کنند که دادگاه 1 استیناف ایالات متحده در حکم سزاوار محاکمه جدید تسارنایف اشتباه کرد.

اگر دادگاه ها تا ماه ژوئن تاریخ دادرسی را تعیین نکنند ، دادسرا می تواند تعقیب خود را برای مجازات اعدام پایان دهد و در عوض با حبس ابد موافقت کند. دادستان کل ویلیام بار در آگوست سال گذشته به آسوشیتدپرس گفت که آنها تصمیم دارند پرونده را به دادگاه عالی بکشند و “به پیگیری مجازات اعدام ادامه دهند”. ما همه کارهای لازم را انجام خواهیم داد. “

___________________________________________________________

از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله اختصاص دادید ، “ماراتن بمب گذاری بوستون می گوید زندان سوپرماکس کلرادو با قیمت 250،000 دلار” متشکرم

برای دریافت اخبار روز انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، به صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو مراجعه کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *