نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

بمب افکن ماراتون از زندان کلرادو سوپرماکس به مبلغ 250 هزار دلار شکایت کرد


بمب افکن ماراتن از زندان کلرادو سوپرماکس به مبلغ 250 هزار دلار شکایت کرد
بمب گذار ماراتن از زندان کلرادو سوپرماکس به مبلغ 250 هزار دلار شکایت کرده است. تصویر: توییتر

BOSTON Marathon Bomber Suing Colorado Supermax زندان با پرداخت 250،000 دلار برای از بین بردن کلاه بیس بال و باندانا

به گزارش ، دوخار تسارناف ، بمب گذار 27 ساله از ماراتن بوستون ، دوشنبه ، 4 ژانویه بوستون هرالد، یک نسخه خطی هشت صفحه ای در دادگاه فدرال ثبت شده است که در آن او می خواهد پس از مقامات در آلکاتراز راکی ​​- مجتمع اصلاح و ترقی سوپرماکس فدرال فلورانس در کلرادو ، جایی که در آن زندانی است ، 250 دلار دلار از دولت شکایت کند – سفید را ضبط کرد کلاه بیس بال و باندانا.

تسارناف همچنین نگهبانان را به رفتار “غیرقانونی ، غیر معقول و تبعیض آمیز” و اینکه فقط مجاز به گرفتن سه روح در هفته است متهم کرد.
این دادخواست در سیستم تشکیل شد ، اما قاضی ظاهراً اظهار داشت که وی فاقد مستندات مناسب و هزینه تشکیل پرونده است و آن را ناکافی می داند.

پس از عکسبرداری او با اشیا band رنگی مشابه در روز ترور آوریل 2013 با اجاق گاز فشار دهنده ، ادعا شد که محافظان امنیتی کلاه بیس بال و باندانای او را برداشته اند.
در حین صدور حکم ، کلاه سفید پولو که متهم در روز بمب گذاری با آن عکس گرفته بود توسط دادستان ها وارد مدارک شد.

در اوایل ماه اکتبر ، وزارت دادگستری آمریکا از دادگاه عالی ایالات متحده خواست که در پرونده تسارنایف تجدید نظر کند و آن را “یکی از مهمترین پیگردهای قانونی تروریستی در تاریخ ملت ما” خواند و فرصتی برای انجام دادرسی جدید با شواهد جدید فراهم شد. خود را در دسترس قرار دهند ، اگرچه دادستان های فدرال ادعا می کنند که دادگاه 1 استیناف ایالات متحده در حکم سزاوار محاکمه جدید تسارنایف اشتباه کرد.

اگر دادگاه ها تا ماه ژوئن تاریخ دادرسی را تعیین نکنند ، دادسرا می تواند تعقیب خود را برای مجازات اعدام پایان دهد و در عوض با حبس ابد موافقت کند. دادستان کل ویلیام بار در آگوست سال گذشته به آسوشیتدپرس گفت که آنها تصمیم دارند پرونده را به دادگاه عالی بکشند و “به پیگیری مجازات اعدام ادامه دهند”. ما همه کارهای لازم را انجام خواهیم داد. “

___________________________________________________________

از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله اختصاص دادید ، “ماراتن بمب گذاری بوستون می گوید زندان سوپرماکس کلرادو با قیمت 250،000 دلار” متشکرم

برای دریافت اخبار روز انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، به صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو مراجعه کنید.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *