نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

بعد از 1 میلیون واکسینه شدن در انگلیس ، توییت های مت هاناکوک “پایان دیده می شود” است

[ad_1]

بعد از 1 میلیون واکسینه شدن در انگلیس ، توییت های مت هاناکوک
بعد از 1 میلیون واکسینه شدن در انگلیس ، توییت های مت هاناکوک “پایان دیده می شود” است. تصویر: توییتر

توییت های MAT HANKAK پس از 1 میلیون واکسیناسیون در انگلیس ، “پایان دیده می شود” ، وی به انگلیسی ها تبریک گفت

گزارش ها حاکی است ، وزیر بهداشت مت هنکوک توییتر خود را برای تبریک به مردم انگلیس باز کرد خورشید، به عنوان یک نقطه عطف برای یک میلیون نفر که قبلاً واکسن Covid-19 را دریافت کرده اند ، بدست آمده است ، ارسال: “یک تشکر عظیم از همه کسانی که سهم خود را در تلاش ملی برای مبارزه با ویروس کرونا بازی کرده اند. بیش از یک میلیون نفر قبلاً واکسینه شده اند. با تسریع در معرفی واکسن ، پایان کار مشاهده می شود و ما با هم بر این غلبه خواهیم کرد.

سخنگوی Pfizer امروز (شنبه) Pfizer و آکسفورد / AstraZeneca ادعاهای اخیر را مبنی بر اینکه دوزهای کافی در دسترس نیستند ، از بین بردند ، “در حال حاضر ما هیچ مشکلی در توافق با انگلیس نداریم” ، در حالی که سخنگوی آکسفورد / AstraZeneca گفت ، ” این برنامه به سرعت ساخته می شود ، تا هفته سوم ژانویه باید هفته ای دو میلیون دریافت کنیم.

خورشید همچنین به طور خارق العاده ای درگیر ماجرا شد و از 50،000 داوطلب خواست تا به واکسیناسیون در بالا و پایین کشور کمک کنند و آن را “ارتش جابز” نامید.

___________________________________________________________

از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله خبری “بعد از 1 میلیون واکسیناسیون در انگلیس” پایان توییت های مت هنكاك به چشم می خورد “متشكرم.

برای دریافت اخبار روز انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، به صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو مراجعه کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *