نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

بر اثر برخورد مستقیم با آمبولانس در اسپانیا ، یک نفر کشته و دو نفر زخمی شدند

[ad_1]

بر اثر برخورد مستقیم با آمبولانس در اسپانیا ، یک نفر کشته و دو نفر زخمی شدند
در تصادف آمبولانس در اسپانیا یک نفر کشته و دو نفر زخمی شدند اعتبار: 112

برخورد سرسام آور بین آمبولانس و خودرو در اسپانیا یک کشته و دو زخمی برجای گذاشت.

این حادثه تکان دهنده بعدازظهر سه شنبه ، 3 آگوست رخ داد ، زمانی که یک آمبولانس و یک اتومبیل با یکدیگر برخورد کردند. این حادثه در ال تیمبلو در استان آویلا اسپانیا رخ داد.

به گزارش اروپا پرس ، این تصادف منجر به مرگ زنی شد که در جاده N-403 با خودرو در حال حرکت بود. به گفته منابع اداره کل ترافیک و اورژانس 112 ، این برخورد روز سه شنبه حوالی ساعت 13:50 در کیلومتر 88.300 رخ داد.

به گفته همان منابع ، راننده آمبولانس مورد آزمایش قرار گرفته و از نظر الکل و مواد مخدر منفی بوده است. هم سرنشین آمبولانس و هم راننده دچار جراحات جزئی شدند.

به دلیل تصادف ، تردد در جاده از هر دو جهت متوقف شد ، اما طبق گفته DGT ، سفر در حدود یک ساعت دیگر از سر گرفته شد.

در دیگر اخبار اسپانیا ، متأسفانه یک دختر 16 ماهه بر اثر سقوط تصادفی از پنجره در مادرید به شدت مجروح شد. به گفته سرویس های اضطراری 112 از Comunidad de Madrid ، سرویس اورژانس دولت منطقه ، سقوط از پنجره طبقه دوم رخ داده است.

نیروهای اورژانس به محل حادثه رفتند و دختر کوچک توانست به ثبات برسد. پس از تثبیت ، او به بیمارستان 12 د اکتبر منتقل شد.


با تشکر از شما برای خواندن ، و فراموش نکنید که اخبار هفته نامه یورو را برای همه اخبار محلی و بین المللی فعلی خود بررسی کنید.

الکس گلن خبرنگار بزرگترین روزنامه اسپانیا ، یورو ویکلی نیوز است. او قبلاً 15 سال در NHS کار کرد تا اینکه در سال 2018 به اسپانیا رفت. او شیوه زندگی ، زبان و فرهنگ اسپانیایی را دوست داشت و چندین سال را صرف مطالعه اسپانیایی کرد تا قبل از مهاجرت به اسپانیا برای مطالعه کیفیت زندگی خوب ، به اسپانیایی رفت. او خانه ای در کوه های آلمریا ساخته است ، جایی که او دوست دارد بخشی از یک جامعه روستایی باشد که ترکیبی از مهاجران و اسپانیایی ها دارد. او در اوقات فراغت از پیاده روی ، مطالعه و گشت و گذار در منطقه ای که زندگی می کند لذت می برد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *