نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

بریت به جرم ضربه زدن به ماشین پلیس و زخمی شدن سه افسر به زندان افتاد

[ad_1]

بریت به جرم ضربه زدن به ماشین پلیس و زخمی شدن پنج افسر پلیس به زندان افتاد
اعتبار: توییتر

یک بریتانیایی 28 ساله به اتهام سوار کردن در ماشین پلیس و زخمی شدن سه کارمند در ولس-مالاگا بدون وثیقه زندانی شد.

معروف به عنوان بنیامین ام. ام. ، این پلیس به دلیل سرقت یک ون مواد غذایی که قبل از تلاش برای فرار از آنها اداره می شد ، توسط پلیس موتریل تعقیب می شود.

وی متهم به جراحت یک کارمند ، جرائم ایمنی جاده ای و سرقت یک وسیله نقلیه موتوری است و رئیس دادگاه رسیدگی به شماره 2 در ولز-مالاگا از زمان دستگیری هفته گذشته ، دستور ورود وی به زندان موقت و بدون وثیقه را صادر کرده است.

به گفته منابع ، متهم در حال رانندگی با سرعت بالا از استان گرانادا به مالاگا بود تا اینکه پلیس روز پنجشنبه ، 31 دسامبر با 277 کیلومتر در A7 نزدیک به شهرنشینی گلف باویرا در ولس-مالاگا با او درگیر شد.

وی ادعا کرد که پلیس را لگدمال کرده و باعث چرخش وسیله نقلیه و عبور از سد بخش میانی در لاین مقابل می شود. وانت نیز واژگون شد.

این مأموران از شدت مختلفی آسیب دیدند و افسر 40 ساله مجبور شد در شرایط وخیم از طریق هوا به بیمارستان منطقه ای در مالاگا منتقل شود.

راننده ون که مجروح نیز شده بود ، سعی کرد با پای پیاده از صحنه فرار کند و در مقابل دستگیری مقاومت کرد و دو افسر گشت دیگر را که نیاز به مراقبت پزشکی در کلینیک Rincon داشتند ، زخمی کرد.

افسران دیگر قوچ ، از جمله دو کارآموز 25 ساله ، به بیمارستان منطقه ای آکسارکیا منتقل شدند و در آنجا تمام روز در اورژانس بودند.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله اختصاص دادید ، “بریتانیایی به جرم قمه زنی در ماشین پلیس و زخمی شدن پنج افسر زندانی شد” متشکرم. برای دریافت اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار سراسر جهان ، از صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو دیدن کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *