نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

بریت برو 6 مایل در سمت اشتباه بزرگراه فرانسه قرار گرفت

[ad_1]

بریت برو 6 مایل در سمت اشتباه بزرگراه فرانسه قرار گرفت
انگلیسی ها توسط ژاندارم ها در بزرگراه A75 متوقف شدند – منبع تصویر: ویکیمدیا کامنز

پلیس انگلیس یک انگلیس را به دلیل رانندگی شش مایل در سمت اشتباه بزرگراه در شب سال نو جریمه کرد.

راننده در حال بازگشت از مرز اسپانیا بود که به دلیل نداشتن تست منفی Covid از ورود منع شد. وی که شب 31 دسامبر به انگلستان بازگشت ، احتمالاً متوجه نشده بود که به دلیل خلوت بودن جاده ها به دلیل ممنوعیت عبور و مرور شدید و محاصره فرانسه ، شش مایل در لاین اشتباه بزرگراه ساخته است.

رسانه های محلی گزارش دادند كه این انگلیس توسط پلیس فرانسه متوقف شد و پلیس متوجه شد كه وی علیه قاچاق احتمالی رانندگی می كند بزرگراه A75. پس از متوقف شدن وی ، وی به پلیس توضیح داد که پس از انحراف از اسپانیا ، به سادگی در تلاش است به پادشاهی متحده برود. ژاندارم ها او را به سمت راست بزرگراه همراهی کردند و وی را به جرم نقض بزرگراه و نقض مقررات منع رفت و آمد فرانسه 122 (134 یورو) جریمه کردند.

سفر خود را ادامه دهید. روزنامه محلی اود ، گزارش داد در حالی که این مرد هنگام دستگیری کاملاً هوشیار بود. پلیس در همان منطقه سه راننده مست و یک راننده را که تحت تأثیر مواد مخدر در شب سال نو رانندگی می کرد ، دستگیر کرد.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله اختصاص دادید ، “Brit Brove 6 Miles on the Wrong Side of the بزرگراه فرانسه” متشکرم. برای دریافت اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار سراسر جهان ، به صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو مراجعه کنید

مقاله قبلیمعلمان نمرات GCSE و A-Level را حل می کنند
مقاله بعدیOne Dead As Car در مسیر اشتباهی در تورویا اسپانیا حرکت می کند

آواتار[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.