نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

بروکسل می خواهد انعطاف پذیری اسلات های فرود زمستانی را برای خطوط هوایی گسترش دهد

[ad_1]

بروکسل می خواهد انعطاف پذیری اسلات های فرود زمستانی را برای خطوط هوایی گسترش دهد
بروکسل می خواهد انعطاف پذیری اسلات های “فرود” را در زمستان برای شرکت های هواپیمایی گسترش دهد. تصویر: ویکی پدیا

بروکسل می خواهد انعطاف پذیری اسلات های “فرود” را در زمستان برای ایرلاین های اروپایی افزایش دهد.

کمیسیون اروپا درخواست کرده است – تا فصل زمستان – انعطاف پذیری را فراهم کند که اجازه می دهد در طول همه گیری تعداد پروازهایی که شرکت ها باید در فرودگاه انجام دهند را کاهش دهند تا از فقدان جایگاه های خود در فصول متوالی جلوگیری کنند ، اقدامی که در طی یک همه گیری طراحی شده است. برای جلوگیری از “پروازهای شبح”.

بروکسل خواستار کاهش حداقل 80٪ به 50٪ حداقل تعداد فرکانس مورد نیاز یک شرکت هواپیمایی در مسیرهای خاص برای حفظ حقوق پرواز قبل از بحران در هر فرودگاه است.

تغییر موقت در قوانینی که توسط مجری اتحادیه اروپا پیشنهاد شده است ، همچنان لازم است تا به تصویب رسمی اتحادیه اروپا -27 و پارلمان اروپا برسد. این پیشنهاد امروز دوشنبه ، 26 ژوئیه ارسال شد.

مقررات اروپا خطوط هوایی را ملزم می کند حداقل 80٪ اسلات اختصاصی خود را برای فصل به کار گیرند و عدم انجام آن معمولاً به معنای از دست دادن حق اسلات در فصول بعدی است.

این وضعیت به این معنی بود که در مراحل ابتدایی همه گیری ، شرکت های هواپیمایی پروازهای زیادی را که “پروازهای شبح” قلمداد می شدند – که به دلیل اقدامات بسته شدن و بسته شدن مرزها خالی بودند – انجام دادند و از ترس از دست دادن شکاف های آینده خود ، از آنها بهره برداری کردند.

بروکسل از آن زمان به طور موقت این آیین نامه را اصلاح کرده تا انعطاف پذیری بیشتری به شرکت های هواپیمایی بدهد و اکنون در حال پیشنهاد بازنگری دیگری برای فصل زمستان است ، زیرا معتقد است که ترافیک هوایی در مقایسه با ظرفیت قبل از همه گیری تحت تأثیر قرار خواهد گرفت.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله اختصاص دادید متشکریم ، حتماً برگردید و وب سایت Euro Weekly News را برای همه اخبار محلی و بین المللی فعلی خود بررسی کنید

رون در واقع کار خود را به عنوان یک تکنسین چشم پزشکی آغاز کرد – وقتی در تمرینات گروهی ، آمپ او منفجر می شود و نمی تواند آن را برطرف کند ، همه چیز تغییر می کند ، بنابراین او در دانشگاه بیرمنگام دوره ای را گذراند و در نهایت یک دوره را به پایان رساند. وی بیش از 35 سال پیش زنجیره ای از فروشگاه های الکترونیکی ایجاد کرد و آنها را به عنوان حق رای دادن به فروش رساند. پس از پنج سال سفر به دنیا ، رون تصمیم گرفت با همسر و پسرش به اسپانیا برود ، جایی که سالها از آن بازدید کرده بودند و فقط ویلایی را که در آن زندگی می کنند خریداری کرد زیرا دارای استخر گیتار شکل است! نواختن گیتار از سن 7 سالگی ، اغلب او را می توان در میله های ساحلی و باشگاه های کنار ساحل دید (و شنید!). او همیشه به اخبار علاقه مند بوده و دائماً تلاش می کند تا مقالات خود را به شکلی جالب و جذاب ارائه دهد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *