نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

برنامه ایمن سازی COVID NHS Ramps صدها سایت جدید باز می شود

[ad_1]

NHS با باز شدن صدها سایت جدید ، برنامه ایمن سازی COVID خود را افزایش می دهد
NHS با باز کردن صدها سایت جدید ، برنامه ایمن سازی COVID خود را تقویت می کند ، تصویر: NHS

با آغاز به کار صدها سایت جدید در سراسر کشور ، NHS در حال افزایش برنامه ایمن سازی COVID خود است.

صدها سایت واکسیناسیون جدید قرار است این هفته به بهره برداری برسند زیرا NHS برنامه ایمن سازی ویروس کرونا را با دانشگاه آکسفورد و AstraZeneca که اخیراً مورد تأیید است افزایش می دهد. حدود 530،000 دوز واکسن از دوشنبه 4 ژانویه در انگلیس برای توزیع در دسترس خواهد بود ، گروه های آسیب پذیر قبلاً به عنوان اولویت ایمن سازی شناخته شده اند.

طبق NHS انگلیس ، اعتصاب در چند روز اول برای تعداد کمی از بیمارستانها اعمال خواهد شد تا قبل از ارسال بیشتر زایمانها به صدها سرویس تحت هدایت پزشک عمومی جهت استقرار نظارت شود.

NHS انگلیس افزود ، صدها سایت واکسیناسیون جدید – هم در بیمارستان ها و هم خدمات تحت مدیریت GP – قرار است این هفته راه اندازی شوند و به بیش از 700 سایت موجود بپیوندند. انتظار می رود NHS Foundation Trust ، محل تولید واکسن ، در اولین سایت هایی باشد که صبح روز دوشنبه آن را اجرا می کند.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این خبر اختصاص دادید متشکریم: “NHS با افتتاح صدها سایت جدید برنامه ایمن سازی COVID خود را افزایش می دهد.” برای دریافت اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار سراسر جهان ، به صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو مراجعه کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *