نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

برج ایفل خود را برای بازی های المپیک 2024 آماده می کند.

[ad_1]

برج ایفل خود را برای بازی های المپیک 2024 آماده می کند.
رنگ به آنچه ایفل می خواست نزدیکتر خواهد بود

یکی از مشهورترین بناهای دیدنی جهان ، برج ایفل ، برای آماده سازی برای بازی های المپیک 2024 پاریس تغییر شکل داده است.

مهمترین قسمت کار نقاشی او است که بیشتر به نظر می رسد خالق گوستاو ایفل آن را خواسته است ، با رنگ قهوه ای زرد که جلوه طلایی تری به آن می بخشد.

طبق گفته پیر-آنتوان گوتیه ، معمار اصلی آثار تاریخی فرانسه ، اعتقاد بر این است که این رنگ توسط ایفل برای انعکاس رنگ شهر پاریس انتخاب شده است.

برای این منظور ، 19 لایه رنگ قبلی برداشته می شود و این رنگ قهوه ای دیگر از سال 1968 نخواهد بود. برای محافظت از ساختار و حفظ ظاهر آن ، هر هفت سال یک لایه رنگ دریافت می کند.

برای این امر اقدامات دقیق بهداشتی لازم است ، زیرا در رنگ برج برج وجود دارد.

پاتریک برانکو روویو ، مدیر عامل شرکت مدیریت برج ، گفت: “این باعث می شود که برج ایفل کمی بیشتر از رنگی که ما به موقع برای المپیک می دیدیم ، یک رنگ طلایی داشته باشد.”

مطبوعات فرانسه گفتند که کار بر روی برج 324 متری از سال 2019 آغاز شده و باید با هزینه 50 میلیون یورو تا سال 2022 به پایان برسد.

برج ایفل مکانهای مهمی برای بازیهای المپیک تابستانی پاریس 2024 ، عمدتا برای مسابقات سه گانه و شنا ، و همچنین برای مسابقات سن مانند کنسرت ها خواهد بود.

معروف به ‘بانوی نمایشگاه“بانوی آهنین” که از سال 1887 تا 1889 به عنوان ورودی نمایشگاه جهانی در سال 1889 ساخته شد ، در ابتدا توسط برخی از هنرمندان و روشنفکران برجسته فرانسوی به دلیل طراحی مورد انتقاد قرار گرفت.

این شهر به یک نماد جهانی فرانسه و پربازدیدترین بنای یادبود در جهان تبدیل شده است.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این خبر “برج ایفل برای بازیهای المپیک 2024 آماده می شود” اختصاص دادید. برای دریافت اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار سراسر جهان ، به صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو مراجعه کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *