نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

براکت شمال انگلیس سویه جهش یافته New Wave Covid-19 آلوده شده است

[ad_1]

براکت های شمال انگلیس
بیمارستان ملکه الیزابت در گیتسهد.

انگلستان شمالی موج جدیدی از Covid-19 را به عنوان یک نوع جهش یافته “بسیار” مسری تر ، مهار کرد.

یک مشاور ارشد در یک بخش مراقبت های ویژه در شمال انگلیس هشدار داد که پس از دیدن همکاران ویران شده در پایتخت ، “نگرانی های جدی” برای سه ماه آینده وجود دارد. انتظار می رود بیمارستان های لندن روزها بدون تخت مراقبت های ویژه باشند ، زیرا افزایش موارد اکنون آنها را مجبور به تلاش برای کنار آمدن با جستجوی مراقبت می کند.

کارکنان خسته NHS با افزایش کار همراه هستند زیرا بیماران سخت بیمار صدها مایل برای پاک کردن تختخواب خود حرکت می کنند. یک مطالعه جدید توسط متخصصان کالج امپریال نشان داد که نوع جدید جهش یافته ویروس کرونا “به طور قابل توجهی” مسری تر از سویه اصلی است.

پروفسور جیم نایسمیت از دانشگاه آکسفورد گفت: این یافته ها نشان داد که به زودی حتی محدودیت های شدیدتر قفل نیز مورد نیاز خواهد بود. وی هشدار داد: “تا زمانی که ما کار متفاوتی انجام ندهیم ، ویروس جدید همچنان شیوع خواهد یافت ، تعداد بیشتری از عفونت ها ، بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر بیشتر”.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله اختصاص دادید متشکریم برای دریافت اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار سراسر جهان ، به صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو مراجعه کنید.

مقاله قبلیپسری 12 ساله هفته ها پس از آلوده شدن به ویروس کرونا به طور ناگهانی در گیخون جان خود را از دست داد
مقاله بعدیتصاحب باشگاه برنلی توسط سرمایه گذاران آمریکایی ALK Capital انجام شد

تونی وینتربرن[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.