نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

بحث ها بر سر حذف میانگین آنتونیو ماچادو بنالمدنا داغ می شود


بحث ها بر سر پیشنهاد حذف میانگین آنتونیو ماچادو در بنالمدنا داغ می شود
بحث ها بر سر حذف پیشنهاد میانی آنتونیو ماچادو در بنالمدنا داغ می شود. تصویر: google

بر سر حذف پیشنهاد میانه آنتونیو ماچادو از سوی شورای شهر ، اختلافات بین احزاب سیاسی بنالمدنا تشدید شد

Partido Popular در Benalmadena تظاهرات اعتراضی را در میدان Solimar در این شهر امروز پنجشنبه 9 برگزار می کند ، جایی که ، همانطور که توسط معاون رئیس جمهور و سخنگوی شهرداری خوان آنتونیو لارا اعلام شد ، در اعتراض به پیشنهاد شهردار برای حذف میانگین Avenida Antonio امضا جمع آوری می کنند. ماچادو ، بین ساعت 10:00 تا 14:00 ، ابتکاری که امیدوارند هر هفته انجام دهند.

آقای لارا گفت اقدامات حزب سیاسی نتیجه بررسی پرونده سه شنبه گذشته بود که مربوط به حذف میانی پیشنهادی بود و گفت “آنها پس از تجزیه و تحلیل بخشی از خرابی پروژه و پیگیری آن موفق به بررسی شدند”. اشاره شد که حذف مدیان بخشی از طرح آزمایشی است که توسط شهردار ویکتور ناواس تدوین شده است و کار تخریب مدیان به حراج گذاشته می شود.

PP خاطرنشان کرد که شهردار “اخیراً عکسی از پروژه خود در آزمایشات در ساحل منتشر کرده است ، جایی که می توانید ببینید که چگونه میانه در اینفوگرافیک قبلاً حذف شده است و پس از یافتن تناقض ، موجی از انتقاد شهروندان را ایجاد می کند.”

این شرایط نشان می دهد که نه شهردار و نه بقیه دولت “در مورد این موضوع که برای دو طرف چرکین است ، به شهروندان حقیقت نمی گویند ، زیرا در جلسه عمومی عمومی نه تنها این شبهات را تأیید نکردند ، بلکه ادعا کردند آنها می گویند که این اطلاعات از طرف PP برای ایجاد اختلاف نظر در بین مردم التهابی است. “

PP استدلال می کند که این “برنامه ریزی سیاسی ضعیف و عدم وجود حکومت در تعیین اولویت ها برای اقدام برای بهبود خط ساحلی ما” است ، در حالی که بر “آسیب به تحرک و کیفیت زندگی افرادی که در ساحل زندگی می کنند” تأکید می کند.

سرانجام ، خوان آنتونیو لارا گفت که “مردم بنالمدنا لیاقت شهردار و دولتی را ندارند که به آنها دروغ بگوید ، زیرا آنها به خوبی می دانستند که میانگین را حذف خواهند کرد و از تأیید آن در جلسه عمومی خودداری کردند” ، و افزود که “PP همچنان به ایستادگی در برابر همسایگان ادامه خواهد داد تا خواستار اصلاح و تجدید نظر فوری این طرح شوند. “

وی در پایان گفت: “حکومت ضعیف که می تواند یک جنبش محله ای قوی را در برابر تک خطه برانگیزد ، جایی که شهردار و ناتوانی او در گوش دادن به شهر بیشترین مسئولیت تظاهراتی را خواهند داشت که صبح یکشنبه ساعت 12 برنامه ریزی شده است.” malagahoy.esبه

___________________________________________________________

با تشکر از شما برای خواندن و فراموش نکنید که اخبار هفته نامه یورو را برای همه اخبار محلی و بین المللی فعلی خود بررسی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *