نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

بحث ها بر سر حذف میانگین آنتونیو ماچادو بنالمدنا داغ می شود

[ad_1]

بحث ها بر سر پیشنهاد حذف میانگین آنتونیو ماچادو در بنالمدنا داغ می شود
بحث ها بر سر حذف پیشنهاد میانی آنتونیو ماچادو در بنالمدنا داغ می شود. تصویر: google

بر سر حذف پیشنهاد میانه آنتونیو ماچادو از سوی شورای شهر ، اختلافات بین احزاب سیاسی بنالمدنا تشدید شد

Partido Popular در Benalmadena تظاهرات اعتراضی را در میدان Solimar در این شهر امروز پنجشنبه 9 برگزار می کند ، جایی که ، همانطور که توسط معاون رئیس جمهور و سخنگوی شهرداری خوان آنتونیو لارا اعلام شد ، در اعتراض به پیشنهاد شهردار برای حذف میانگین Avenida Antonio امضا جمع آوری می کنند. ماچادو ، بین ساعت 10:00 تا 14:00 ، ابتکاری که امیدوارند هر هفته انجام دهند.

آقای لارا گفت اقدامات حزب سیاسی نتیجه بررسی پرونده سه شنبه گذشته بود که مربوط به حذف میانی پیشنهادی بود و گفت “آنها پس از تجزیه و تحلیل بخشی از خرابی پروژه و پیگیری آن موفق به بررسی شدند”. اشاره شد که حذف مدیان بخشی از طرح آزمایشی است که توسط شهردار ویکتور ناواس تدوین شده است و کار تخریب مدیان به حراج گذاشته می شود.

PP خاطرنشان کرد که شهردار “اخیراً عکسی از پروژه خود در آزمایشات در ساحل منتشر کرده است ، جایی که می توانید ببینید که چگونه میانه در اینفوگرافیک قبلاً حذف شده است و پس از یافتن تناقض ، موجی از انتقاد شهروندان را ایجاد می کند.”

این شرایط نشان می دهد که نه شهردار و نه بقیه دولت “در مورد این موضوع که برای دو طرف چرکین است ، به شهروندان حقیقت نمی گویند ، زیرا در جلسه عمومی عمومی نه تنها این شبهات را تأیید نکردند ، بلکه ادعا کردند آنها می گویند که این اطلاعات از طرف PP برای ایجاد اختلاف نظر در بین مردم التهابی است. “

PP استدلال می کند که این “برنامه ریزی سیاسی ضعیف و عدم وجود حکومت در تعیین اولویت ها برای اقدام برای بهبود خط ساحلی ما” است ، در حالی که بر “آسیب به تحرک و کیفیت زندگی افرادی که در ساحل زندگی می کنند” تأکید می کند.

سرانجام ، خوان آنتونیو لارا گفت که “مردم بنالمدنا لیاقت شهردار و دولتی را ندارند که به آنها دروغ بگوید ، زیرا آنها به خوبی می دانستند که میانگین را حذف خواهند کرد و از تأیید آن در جلسه عمومی خودداری کردند” ، و افزود که “PP همچنان به ایستادگی در برابر همسایگان ادامه خواهد داد تا خواستار اصلاح و تجدید نظر فوری این طرح شوند. “

وی در پایان گفت: “حکومت ضعیف که می تواند یک جنبش محله ای قوی را در برابر تک خطه برانگیزد ، جایی که شهردار و ناتوانی او در گوش دادن به شهر بیشترین مسئولیت تظاهراتی را خواهند داشت که صبح یکشنبه ساعت 12 برنامه ریزی شده است.” malagahoy.esبه

___________________________________________________________

با تشکر از شما برای خواندن و فراموش نکنید که اخبار هفته نامه یورو را برای همه اخبار محلی و بین المللی فعلی خود بررسی کنید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *