نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

با خاتمه پشتیبانی ، Adobe رسما Flash را از بین می برد

[ad_1]

طبق فناوری Flash ، در اوج شکوفایی خود در سال 2009 ، Adobe – سازنده و توسعه دهنده Flash – بر روی 99 درصد از رایانه های جهان با اتصال به اینترنت نصب شده است ، تمام انیمیشن ها ، بازی های رایانه ای را پخش می کند و در سایت هایی مانند You Tube پخش جریانی ویدئو می کند.

از امروز جمعه 1 ژانویه 2021 ، Adobe رسماً همه پشتیبانی از محصولات Flash را قطع می کند و هرکسی که بخواهد از هر چیزی با Flash فعال باشد استفاده کند ، روی صفحه خود پیامی دریافت می کند: “زیرا Adobe دیگر نخواهد بود Flash Player را پس از 31 دسامبر سال 2020 پشتیبانی می کند ، و Adobe اجرای محتوای Flash را در Flash Player از 12 ژانویه 2021 مسدود می کند. Adobe به شدت همه کاربران را تشویق می کند که برای محافظت از سیستم های خود ، Flash Player را بلافاصله حذف نصب کنند. “

از اوایل سال 2015 ، Google Chrome به دلیل نگرانی های امنیتی شروع به مسدود کردن خودکار برخی از محتوای Flash کرد و در سال 2017 مایکروسافت این کار را دنبال کرد و به پشتیبانی از Flash پایان داد ، “به دلیل کاهش استفاده از فناوری و در دسترس بودن هرچه بهتر ، امن تر در حالی که در سال 2010 استیو جابز از استفاده از Flash در آیفون ها و iPad های جدید اپل خودداری کرد ، در عوض عملکرد پیشرفته تر و پایدارتر فناوری HTML5 را برای همه دستگاه های تلفن همراه خود انتخاب کرد.

______________________________________________________________

از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله اخبار “ادوبی رسماً با خاتمه پشتیبانی Flash را می کشد” متشکریم.

برای دریافت اخبار روز انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، به صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو مراجعه کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *