نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

باند نوزادی که به یک ملک در پالما وارد شد

[ad_1]

پلیس ملی این چهار نفر را دستگیر کرد
افسران پلیس ملی چهار اعتبار را دستگیر کردند: پلیس ملی مایورکا

دو زوج با در آغوش گرفتن نوزادی در آغوش خود پس از شکستن در ، وارد یک آپارتمان در پلاتجا د پالما شدند ، اما همسایه به صاحب آن هشدار داد و وی با پلیس ملی تماس گرفت.

هنگامی که پلیس وارد شد ، آنها چهار نفر را دستگیر کردند ، از جمله دختری که به عنوان یک خردسال طبقه بندی شده بود (زیرا وی زیر 18 سال بود) که کودک را حمل می کرد و آنها توضیح دادند که آنها به دنبال سرقت از اموال نیستند ، اما به مکانی برای چمباتمه زدن نیاز دارند.

اگرچه سر و صدای تعطیلات یکشنبه گذشته (3 ژانویه) از همسایه شنیده نشد ، آنها با دیدن چهار وسیله شخصی کشتی در خارج از ملک مشکوک شدند ، زمانی که آنها مالک را صدا کردند.

هنگامی که مقامات با آنها مصاحبه کردند ، آنها داستان را تغییر دادند و گفتند که ملک را به شخص ثالث اجاره می دهند ، اما این اعتقاد وجود ندارد ، زیرا همه آنها سوابق کیفری داشته و خانه هایی در پالما یا اطراف آن داشتند.

از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله “عزیزم بخشی از باند که به یک دارایی وارد شد” متشکریم.

مقاله قبلیوزیر دفاع مارگاریتا روبلز: ارتش می تواند به واکسن کمک کند
مقاله بعدیمردی که پس از مرگ یک زن 90 ساله پس از حمله به خانه سالمندان به قتل متهم شد

جان اسمیت

جان در سال 1978 با اوفلیا در جبل الطارق ازدواج كرد و بیشتر زندگی خود را صرف سفرهای امنیتی و آهنگری كرد و از تمام قاره ها به جز قطب جنوب بازدید كرد.

پس از بازنشستگی چند سال پیش ، این زوج به خانه خود در Estepona نقل مکان کردند و جان با علاقه خاصی به صحنه های اجتماعی در امور مالی ، جبل الطارق و کوستا دل سول ، به طور منظم خبرنویس گروه EWN Media شد.

با ارسال ایمیل به [email protected] از طریق تماس با +34 951 38 61 61 + یا ارسال پیام در صفحه فیس بوک ماجرای خود را با ما در میان بگذارید www.facebook.com/EuroWeeklyNews[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *