نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

باشگاه سانتا ماریا در Sotogrande میزبان نخبگان چوگان جهان است

[ad_1]

باشگاه سانتا ماریا در Sotogrande میزبان نخبگان چوگان جهان است
باشگاه سانتا ماریا در Sotogrande میزبان نخبگان چوگان جهان است. تصویر: wikimedia

باشگاه سانتا ماریا SOTOGRANDE یک بار دیگر میزبان نخبگان جهان چوگان خواهد بود

زمین های معروف باشگاه سانتا ماریا چوگان در Sotogrande ، استان کادیز ، بار دیگر میزبان بهترین بازیکنان و تیم های جهان چوگان هستند ، از دیروز دوشنبه 26 ژوئیه ، در پنجاهمین سالگرد این مسابقات معتبر بین المللی چوگان ، ، از جمله جام طلایی معروف ، معروف ترین جام اروپا ، که آنها برای اولین بار در اینجا در سال 1971 شرکت کردند.

برای افزودن به اهمیت این رویداد ، امسال با بازگشت معروف ترین بازیکن چوگان جهان مبارک است ، آدولفو کامبیاسو، از جانب کانول در آرژانتین ، و همچنین دو تیم اول در جهان ، Ayala Polo Club و Dos Lunas Polo Club.

در مجموع 19 تیم برای برندگان امسال جام طلایی در باشگاه سانتا ماریا در سوتوگرانده رقابت می کنند ، جامی که در آخرین روز ، 28 آگوست اهدا می شود و تیم ها همچنین برای جام نقره Terralpa رقابت خواهند کرد. در 14 آگوست و جام برنز ولوو در 31 جولای ارائه شد.

خوان مارین ، نایب رئیس جونتای اندلس و وزیر گردشگری ، با همراهی خوان کارلوس روئیز بوآ ، مراسم تحلیف امسال را برگزار کرد ، رویدادی با هماهنگی دقیقه 7 ، با همکاری Turismo Andaluz ، تالار شهر سان روکه و دیپوتاسیون de Cad با آقای مارین ، “این است یک استاندارد در جهان و یکی از مهمترین رویدادهای ورزشی در کشور ما “.

معاون رئیس جمهور در گفتگو با ABC گفت که “داشتن بهترین تیم های جهان در اینجا به معنای تقریباً 100 درصد اشغال هتل در هتل های لوکس منطقه است” ، به این نتیجه رسید که ” فصل ورزشی رویدادهای بزرگ نیز با رویدادی دیگر در اکتبر ، SailGP تمدید می شود“ناوبری فرمول 1 ، به این ترتیب اندلس تصویری عالی و بین المللی ارائه می دهد.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *