نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

بازی های المپیک تابستانی در شک در حالی که توکیو برای کوید حالت فوق العاده اعلام کرد

[ad_1]

المپیک تابستانی با اعلام وضعیت اضطراری توکیو برای کوید شک دارد
توکیو اخیراً هنگام جهش موارد Covid ، وضعیت اضطراری منطقه ای اعلام کرد – منبع: کمیته بین المللی المپیک

تردید وجود دارد که بازی های المپیک تابستانی توکیو در سال 2021 در سال جاری برگزار می شود زیرا شهر میزبان با شرایط اضطراری Covid-19 مبارزه می کند.

مقامات المپیک در مورد اینکه آیا بازیهای تابستانی برنامه ریزی شده تابستان امسال در توکیو برگزار می شود ، ابراز تردید کرده اند ، زیرا این شهر با افزایش موارد در کوید روبرو است. عضو ارشد کمیته بین المللی المپیک (IOC) به بی بی سی گفت که “نمی تواند اطمینان داشته باشد” که بازی های تاخیر افتاده ادامه خواهد یافت.

دیک پوند گفت: “من نمی توانم مطمئن باشم زیرا فیل مداوم در اتاق توسط ویروس شیوع خواهد یافت” در پایتخت ژاپن و اطراف آن. روز گذشته ، یوشیهیده سوگا ، نخست وزیر ژاپن به دلیل افزایش بحران ویروس کرونا ، وضعیت اضطراری را در توکیو و سه منطقه همسایه اعلام کرد.

با وجود اظهارات پوند ، توماس باخ ، رئیس IOC اصرار داشت در المپیک که به دلیل همه گیری یک سال به تعویق افتاده بود ، گفت که تأخیر مجدد در آنها امکان پذیر نیست.

با توجه به نظرسنجی های انجام شده توسط NHK ، این نگرانی که موجی از بازدید از ورزشکاران و علاقه مندان به ورزش از سراسر جهان می تواند شیوع جدیدی را همراه با هزینه های ناچیز بازی ها ایجاد کند ، 63٪ از ژاپنی ها را وادار به حمایت از تعویق یا لغو دیگر می کند.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله در اخبار “المپیک تابستانی با اعلام وضعیت اضطراری Covid در توکیو شک دارید” متشکریم. برای دریافت اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، از صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو دیدن کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *