نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

بازی در دفتر فیلم Benidorm

[ad_1]

بازی در دفتر فیلم Benidorm
FITUR 2021: شهردار بنیدورم ، تونی پرز در کنار روزا لورکا پرز ، مدیر دفتر دفتر فیلم بنیدورم عکس: تالار شهر بنیدورم

بخش همه گیر یا فاقد همه گیری ، بخش فیلم و سمعی و بصری 4.5 میلیون یورو در بنیدورم در سال 2020 تأثیر داشته است.

تونی پرز ، شهردار بنیدورم نشان داد ، عکس های موجود در محل 350 قرارداد برای شرکت های محلی ، 237 قرارداد برای متخصصان و تکنسین های سمعی و بصری ، همراه با بیش از 14000 پیام شبانه و 5000 قرارداد اضافی است.

وی گفت: “این ارقام بنیدورم را به عنوان مکانی که کار در آن آسان است و هر پروژه می تواند مورد توجه شخصی قرار گیرد ، تلفیق می کنند.”

در اوایل سال 2020 ، فیلمبرداری در مجموعه تلویزیونی بنیدورم اسپانیا – که از آن زمان پخش شده است – و Paraiso ، مجموعه دیگری که در ژوئن به نمایش درآمد ، همراه با فیلم بلند Nieva en Benidorm (در بنیدورم برف می بارد) به پایان رسید.

سایر خدمه در حال فیلمبرداری بودند که وضعیت زنگ خطر در ماه مارس اعلام شد و آنها قبل از پایان کار باید منتظر تنش زدایی باشند.

پرز اعلام کرد که امسال سرویس فیلم 68 پرسش را پردازش کرده است که از این تعداد 31 پروژه اجرا شده است. این آگهی باز هم با برچسب های شاخص و تأثیرگذار مانند زارا در حالی که گروه فیلمبرداری دیگری به تازگی از آنجا عبور کرده بودند ، در جای خود برای یک سری جدید واقع شد.

وی پیش بینی کرد: “ما در چند ماه آینده چیزهای زیادی در این مورد خواهیم شنید.”

پرز گفت: “در همین حال ، بنیدورم به فعالیتهای سمعی و بصری خود ادامه خواهد داد ، پروژه ها را تسهیل می کند و خود را به عنوان یک رهبر در این بخش معرفی می کند.”


اخبار هفتگی یورو کمپینی را برای حمایت از دیدار مجدد در اسپانیا با خانواده و دوستان خود با محدود کردن هزینه تست های سفر PCR اجرا می کند. لطفاً به ما کمک کنید تا دولت انگلستان را متحمل هزینه ها شویم.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *