نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

بازیکنان تاتنهام و وستهام قصد داشتند قوانین کوید را تغییر دهند

[ad_1]

بازیکنان تاتنهام و وستهام قصد داشتند قوانین کوید را تغییر دهند
فوتبالیست های تاتنهام و وستهام برای قوانین متغیر در تصویر Covid برنامه ریزی شده اند: اینستاگرام

بازیکنان تاتنهام و وستهام قصد داشتند قوانین کوید را تغییر دهند.

چهار بازیکن لیگ برتر پس از انتشار عکس های رالی 18 نفره خود در اینستاگرام ، به دلیل شکستن قوانین مسدود کردن کریسمس ، مورد انتقاد باشگاه های خود قرار گرفته اند. تصویری که در شبکه های اجتماعی در حال چرخش است ، اریک لاملا ، سرجیو رگیلون و جیووانی لو سلسو بازیکنان تاتنهام را در کنار هم در یک مهمانی با مانوئل لانزینی از وستهام نشان می دهد.

رسانه ها گزارش دادند که عکس این اجتماع توسط لو سلسو در اینستاگرام منتشر شده است ، اگرچه پس از آن بارگیری شد. به گزارش میرر ، لانزینی همچنین عید کریسمس را در همان خانه عکسی به اشتراک گذاشت که عنوان آن “فلیکس نویداد” بود.

هر سه بازیکن اسپرز در حال حاضر به دلیل نقض محدودیت های سطح 4 با برخورد انضباطی روبرو هستند ، زیرا قوانین هرگونه اختلاط خانوارها را در خانه منع می کند. لاملا برای ناهار آغازین شنبه مقابل لیدز به تیم نیامده بود ، و رگویلون نیمکت نشین است در حالی که لو سلسو از ناحیه مصدومیت است.

سخنگوی وستهام گفت: این باشگاه با پروتکل ها و اقدامات Covid-19 بالاترین استانداردهای ممکن را تعیین کرده است ، بنابراین ما از اطلاع از اقدامات مانوئل لانزینی ناامید می شویم. “این مسئله در داخل حل شده است و مسئولیت های خود را به شدت به مانوئل یادآوری می کنیم.”


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله خبری “فوتبالیست های تاتنهام و وستهام قصد داشتند قوانین Covid را نادیده بگیرند” متشکریم. برای دریافت اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار سراسر جهان ، به صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو مراجعه کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *