نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

بازنشسته 81 ساله ای که با یک دوستدار اسباب بازی مصری رابطه داشت “فیلم Skint and Alone” را ترک کرد

[ad_1]

بازنشسته 81 ساله ای که با یک دوستدار اسباب بازی مصری رابطه داشت
بازنشسته 81 ساله ای که با عاشق اسباب بازی های مصری رابطه داشت ، تصویر “Skint and Alone” را ترک کرد: اینستاگرام

یک بازنشسته 81 ساله که با یک پسر عاشق مصری رابطه داشت ، اسکینت و تنهایی او را پشت سر گذاشت.

GRAN ، که با جزئیات زندگی جنسی بسیار گرافیکی خود با بازیکن 36 ساله مصری ، ملت را شوکه کرد ، می گوید که پس از بازگشت به انگلیس بدون معشوق خود ، آیریس جونز 81 ساله از سامرست ، اکنون احساس “فقیر و تنها” می کند. مصر در کنار محمد احمد ایبریهام باشد که پس از ملاقات با وی در فیس بوک در نوامبر سال 2020 با او ازدواج کرد اما از آنجا که در وطن خود باقی مانده از آن هفته هفته ها را در خارج از کشور گذرانده است.

در ژانویه ، بازنشسته با هالی ویلوبی و فیلیپ شوفیلد هیجان انگیز شد ، وقتی او افتخار کرد که در اولین شب علاقه خود با محمد از “یک وان کامل ژله KY” استفاده کرده است. اما اکنون اوضاع به طرز چشمگیری تغییر کرده است. گفته می شود شوهر جدید وی برای گرفتن ویزای ازدواج برای انگلستان در تلاش است ، زیرا آیریس از زمان پیوستن مجدد آنها مطمئن نیست.

او اکنون فاش کرده است که به محمد اعتماد کرده است تا در خانه یک ساله خود در سامرست به او بپیوندد ، زیرا برای چهارمین بار به مصر برنخواهد گشت. آیریس اعتراف کرد که سفر تاکنون بسیار گران بوده است و محیط مصر برای سلامتی او مناسب نیست.

محمد می گوید: “من نه ملیت می خواهم و نه پول می خواهم ، بنابراین راحت هستم و خدا را شکر با پول خود کار می کنم.”


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله خبری اختصاص دادید متشکرم: “یک بازنشسته 81 ساله که با یک عاشق اسباب بازی Boy-Boy رابطه داشت ، Skint and Alone را ترک کرده است.” برای دریافت اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار سراسر جهان ، از صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو دیدن کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *