نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

بازدید از تایتانیک در سال 2021 آغاز می شود

[ad_1]

بازدید از تایتانیک در سال 2021 آغاز می شود
تایتانیک اندکی قبل از ترک ساوتهمپتون. تایتانیک – نمایشگاه

بازدید از زیر تایتانیک در سال 2021 یک واقعیت خواهد بود ، اما اگر رویای شما دیدن کشتی نمادین است ، بهتر است پس انداز کنید.

هزینه این تجربه برای هر نفر بیش از 100000 یورو خواهد بود و اولین بلیط ها قبلاً رزرو شده اند.

این کشتی اولین سفر خود را از ساوتهمپتون (انگلیس) به نیویورک (آمریکا) در روز چهارشنبه 10 آوریل 1912 با ناخدا ادوارد جان اسمیت آغاز کرد. در شب 14-15 آوریل غرق شد و بیش از 1500 نفر کشته شدند.

سرنوشت تایتانیک همچنان جذاب است و از زمان کشف لاشه هواپیما در سال 1985 ، به لطف بینش در مورد زندگی و مرگ افراد سرنشین ، این علاقه بیش از پیش ایجاد شده است.

به نظر می رسد از سال 2021 هرکسی که توانایی مالی آن را داشته باشد می تواند از کشتی در بستر دریا بازدید کند. مطابق با شرکت OceanGate Expedition، در اواسط سال 2021 آنها پروژه Titanic Survey Expeditions را راه اندازی می کنند ، که به دلیل خوردگی نمک ، جریانات و باکتری های دریایی باعث می شود کشتی به طور کامل ناپدید شود ، بازدیدهایی از زیر آب کشتی اقیانوس قبل از دریا را انجام دهد.

علاوه بر پرداخت هزینه 100000 یورویی ، به دلیل فشار زیاد غوطه وری در اعماق اقیانوس ، باید از نظر جسمی و روحی در سلامت عالی باشید.

تاکنون 40 نفر علاقه مند به این سفر شگفت انگیز در ماه های مه ، ژوئن و جولای هستند ، بنابراین بعید به نظر می رسد که قیمت به زودی کاهش یابد.

اولین اعزام قرار است در ماه مه 2021 برگزار شود و از سان خوان دو ترانوا ، کانادا حرکت کند ، زمانی که 9 گردشگر خوش شانس کشتی تایتانیک را از نزدیک می بینند.

این سفر هفت روز طول خواهد کشید ، سه روز برای آموزش مسافران ، از جمله یک دوره ایمنی غواصی. از روز چهارم ، خوش شانس ها می توانند بین ساعت شش تا هشت از کشتی بازدید کنند.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله “بازدید تایتانیک از سال 2021 بازدید می کند” متشکریم. برای دریافت اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار سراسر جهان ، از صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو دیدن کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *