نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

بارسلونا گفتگوهای حمل و نقل عمومی را برای کاهش انتقال COVID ممنوع می کند

[ad_1]

بارسلونا صحبت در مورد حمل و نقل عمومی را کاهش می دهد تا انتقال بالقوه COVID را کاهش دهد
بارسلونا صحبت در مورد حمل و نقل عمومی را کاهش می دهد تا انتقال بالقوه COVID را کاهش دهد. تصویر: Pixabay

بارسلونا صحبت در مورد حمل و نقل عمومی را کاهش می دهد تا انتقال بالقوه COVID را کاهش دهد.

بارسلونا در معرفی “حمل و نقل خاموش” پیشگام بود و اکنون منطقه لا ریوخا و جزایر بالئاریک نیز از این الگو پیروی کرده و این اقدام را نیز اتخاذ کرده اند. این ایده از توصیه های متخصصان بهداشت پیروی می کند – صحبت در مجاورت با افراد دیگر به انتقال ویروس کمک می کند.

ماریا کروز مینگیلون ، محقق شورای تحقیقات ملی اسپانیا (CSIC) ، توضیح داد که “افرادی که فریاد می زنند یا با تلفن صحبت می کنند می توانند تا پنجاه برابر ذرات بیشتری منتشر کنند.”

مطالعات علمی اروپا نشان می دهد که حمل و نقل عمومی یک منطقه به خصوص خطرناک نیست ، اما این اقدامات می تواند سلامت را بهبود بخشد ، ایسیدره گاوین و والس ، وزیر زیرساخت و تحرک دولت کاتالان گفت:

وی گفت: “بسیاری از مردم ترس داشتند زیرا فاصله گرفتن از وسایل حمل و نقل عمومی دشوار است ، اما با اقدامات مانند ممنوعیت خوردن یا آشامیدن و سكوت ، خطرات را كاهش می دهیم.” مقامات تأیید کردند که این فقط یک توصیه است و عدم رعایت آن تحریم نخواهد کرد.

در راه آهن کاتالان ، تابلوهای سبز داخل و خارج واگن های قطار پیام واضحی دارند: “سکوت” یا “قطارهای آرام”. این ابتکار جدید توصیه های قبلی مانند صحبت نکردن با تلفن ، غذا خوردن یا آشامیدن در سفر را تأیید کرده است.

Transports Metropolitans de Barcelona (TMB) ، شرکت مسئول مترو و اتوبوس ها در پایتخت کاتالون ، کمپین “اجتناب از صحبت” را راه اندازی کرده است. آنها از طریق پیام های موجود در سیستم سخنرانی عمومی مترو و پیام های موجود در صفحه های اتوبوس و همچنین پوسترها از مسافران می خواهند که سکوت کنند.

ابتکار عمل “قطارهای آرام” دارای مزایایی است ، مانند اجازه دادن به مسافران برای لذت بردن از سفری آرام و بدون حواس پرتی و سر و صدا. برخی به تلفن های همراه خود نگاه می کنند ، دیگران به مطالعه یا مطالعه می پردازند. کسانی که صحبت می کنند این کار را با نجوا انجام می دهند. دیگران کسانی را که خیلی بلند صحبت می کنند یا با تلفن صحبت می کنند قبول ندارند.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله “بارسلونا صحبت در مورد حمل و نقل عمومی برای کاهش انتقال احتمالی COVID منع می کند” متشکرم. برای اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، به این سایت مراجعه کنید صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *