نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

بارسلونا ریو دو روز بعد متوقف شد

[ad_1]

بعد از 2 روز پلیس راه را متوقف کرد

مهمانی سال نو سرانجام پس از تقریباً 2 روز توسط پلیس متوقف شد.

در بارسلونا ، سرانجام پلیس پس از گذشت تقریباً دو (2) روز از یک مهمانی مداوم در سال نو میلادی ، جلوی شور و هیجان را گرفت.

مهمانی نزدیک بارسلونا نزدیک به 48 ساعت طول کشید که سرانجام پلیس با دستگیری و ضبط تجهیزات و مشروبات الکلی وی را متوقف کرد.

300 نفر در یک انبار در نزدیکی بارسلونا در روستایی به نام Llinas del Valles ، واقع در 20 مایلی مرکز بارسلونا ، در مهمانی شرکت کردند.

پلیس محلی تأیید کرد که 3 نفر دستگیر شده اند و اعتقاد بر این است که سازمان دهنده این امر بوده اند.

سی (30) خودرو از مجریان قانون محلی در عملیات گسترده برای متوقف کردن این رویداد شرکت داشتند که از شب سال نو آغاز شد و در کل حدود 40 ساعت طول کشید.

پلیس همچنین تأیید کرد که تمام افراد مهمانی با جریمه های شدیدتر برای برگزارکنندگان تضمین شده روبرو خواهند شد.

برخی از افسران پلیس به دلیل زمان لازم برای پایان دادن به مهمانی مورد انتقاد قرار گرفته اند. با این حال ، رئیس عملیات تایید کرد که این یک کار بزرگ است. برای اطمینان از ایمنی کارمندان درگیر و مردم ، باید با دقت برنامه ریزی و با حداقل اختلال در منطقه و افرادی که در محل زندگی می کنند ، اجرا شود.

جریمه نقض قوانین COVID و محدودیت تعداد هر اجتماع می تواند از 300 یورو در محل تا 50 هزار یورو برای جرایم جمعی باشد.

تحقیق کامل در مورد “ریوو عملیات متوقف کردن آن ادامه دارد.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله اخبار “پلیس در دو روز متوقف می کند” متشکرم. برای دریافت اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار سراسر جهان ، به صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو مراجعه کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *