نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

باراک اوباما بیانیه ای رسمی در مورد شورش ها در پایتخت ایالات متحده ارائه می دهد

[ad_1]

باراک اوباما بیانیه ای رسمی در مورد شورش ها در پایتخت ایالات متحده ارائه می دهد
باراک اوباما اظهارات رسمی در مورد شورش در پایتخت ایالات متحده است. تصویر: توییتر

باراک اوباما اوایل روز چهارشنبه در مورد شورشهای کاپیتول ایالات متحده بیانیه رسمی می دهد

رئيس جمهور سابق، باراک اوباما بیانیه رسمی در مورد شورش هایی که بعد از ظهر چهارشنبه در ساختمان کاپیتول ایالات متحده اتفاق افتاد منتشر شد و توسط ABC News توئیت شد و به شرح زیر است:

“تاریخ به درستی خشونت امروز در پایتخت را به یاد می آورد ، تحریک شده توسط یک رئیس جمهور کم تحرک که همچنان توجیه نتیجه انتخابات قانونی را به عنوان لحظه ای از شرم و رسوایی بزرگ برای ملت ما نشان می دهد. اما اگر با این مسئله کاملاً غافلگیر شویم شوخی خواهیم کرد.

اکنون دو ماه است که حزب سیاسی و اکوسیستم رسانه ای همراه اغلب تمایلی به گفتن حقیقت به پیروان خود ندارند – که این انتخابات به ویژه نزدیک نبوده و بایدن رئیس جمهور منتخب در 20 ژانویه افتتاح می شود. به صورت مارپیچی از واقعیت فاصله می گیرد و بر اساس سالها کینه کاشته شده بنا شده است. اکنون می بینیم که عواقب آن در یک کرشندو خشن شدت یافته است.

رهبران جمهوری خواه اکنون در اتاق های آلوده دموکراسی انتخاب روشنی دارند. آنها می توانند این مسیر را ادامه دهند و آتش های خروشان را شعله ور کنند. یا آنها می توانند واقعیت را انتخاب کنند و اولین قدم ها را برای خاموش کردن شعله های آتش بردارند. آنها می توانند آمریکا را انتخاب کنند.

من از دیدن بسیاری از اعضای حزب رئیس جمهور که امروز با صدای بلند صحبت می کردند بسیار خوشحال شدم. آرا Their آنها به نمونه های مقامات منتخب ایالتی جمهوریخواه و محلی در کشورهایی مانند جورجیا اضافه می شود ، که از ارعاب خودداری می کنند و صادقانه وظایف خود را انجام داده اند. ما به رهبران بیشتری مانند اینها احتیاج داریم – هم اکنون و در روزها ، هفته ها و ماه های آینده وقتی رئیس جمهور منتخب بایدن برای بازگرداندن هدف مشترک سیاست ما تلاش می کند. همه آمریکایی ها ، صرف نظر از حزب ، باید از این هدف حمایت کنند. “

___________________________________________________________

از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله اخبار ، “باراک اوباما بیانیه رسمی در مورد شورشهای پایتخت ایالات متحده اعلام کرد” متشکریم.

برای دریافت اخبار روز انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، از صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو دیدن کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *