نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

بادبادک های قرمز از مایورکا که در استان Jaen در اندلس منتشر شده است

[ad_1]

یکی از بادبادک های قرمز منتشر شده
یکی از اعتبارهای بادبادک قرمز منتشر شده: دولت بالئاریک

RED KITS از مایورکا ، در استان Jaen در اندلس به عنوان بخشی از برنامه ای برای کمک به تجمع مجدد جمعیت خودمختار با این گونه در معرض خطر ، منتشر شد.

سرویس حفاظت از گونه های جزایر بالئار در انتشار 21 بادبادک قرمز (Milvus milvus) در پارک طبیعی Sierras de Cazorla ، Segura y las Villas در Jaen نقش دارد.

از این تعداد ، 11 مورد پس از استخراج از لانه های طبیعی مختلف توسط عوامل محیط زیست ، تکنسین های وزارتخانه ، GOB و GREFA توسط وزارت محیط زیست و سرزمین جمع آوری شد.

تعادل نمونه ها توسط مرکز احیای حیات وحش در L’Alfranca ، دولت آراگون ، که برنامه پرورش اسیر را انجام می دهد ، تأمین شد.

گروه بازسازی جانوران محلی (GREFA) مسئول حمل نمونه هایی از جوامع اصلی به مرکز توانبخشی حیات وحش Mahahadonda در مادرید است ، جایی که آنها تحت کنترل دامپزشکی قرار دارند و تأیید می کنند که واجد شرایط رهاسازی در طبیعت هستند.

همه پرندگان مجهز به یک دستگاه GPS هستند که با پشتیبانی وزارت انتقال اکولوژیک قرار داده شده است و به دانشمندان اجازه می دهد تا جزئیات حرکات خود را در محیط طبیعی ردیابی کنند.

این بادبادک قرمز در حال رشد در مایورکا است و تعداد زوج های فعال از 20 به 200 در سال های اخیر افزایش یافته است.

ممنون که خواندید ‘بادبادک قرمز از مایورکا در استان Jaen در اندلس منتشر شد آو به یاد داشته باشید که همه مقالات تولید شده توسط یورو ویکلی نیوز به صورت رایگان قابل دسترسی هستند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *