نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

این کلیسا پس از “دور انداختن” در یک مهمانی غیرقانونی سال نو ، 9000 پوند انگلیس جمع می کند

[ad_1]

چرچ از زمانی که بوده 9000 پوند جمع کرده است
چرچ پس از “نابود شدن” در یک مراسم غیرقانونی سال نو ، 9000 پوند جمع می کند. تصویر: توییتر

چرچ پس از “نابود شدن” در یک مراسم غیرقانونی سال نو ، 9000 پوند جمع می کند.

یک کلیسای قرن پانزدهم در اسکس در کمتر از 24 ساعت پس از “تخریب” ساختمان تاریخی آنها در طی یک مراسم غیرقانونی سال نو بیش از 9000 پوند بودجه تأمین کرده است. پلیس اسکس می گوید “صدها” نفر در مراسم شب سال نو در All Saints East Horndon شرکت کردند ، در حالی که برای از بین بردن مهمانی تلاش می کردند ، اشیای مهمانی را پرتاب می کردند و کارمندان را تهدید می کردند.

این مجموعه غیرقانونی به هزاران پوند کلیسای کلاس II * آسیب رساند ، دیوارهای آسیب دیده و پنجره شکسته آن به عنوان سیستم استخراج هوا مورد استفاده قرار گرفت. پلیس گفت که مهمانی قبل از نیمه شب متفرق شده و تجهیزات توقیف شده است. سه بازداشت انجام شد پدر پاول همیلتون ، نایب السلطنه کلیسا ، گفت که مواد مخدر و بطری ها “در همه جا باقی مانده است” و افزود: “این مکان بوی بد مواد را می دهد”.

وی افزود: “هیچ یک از ما فرشته نیستیم و همه در زمان خود کمی حرکت کرده ایم ، اما واقعاً بسیار خطرناک بود و استفاده از کلیسایی که از نظر تاریخی مورد توجه خارق العاده ای است ، روشی بسیار بی احترامی بود.”

“بسیاری از شخصیتهای تاریخی در آنجا دفن شده اند ، ما سخنگوی مجلس عوام سابق را در آنجا دفن كرده ایم و مواد مخدر و لوازم در گورهای آنها در همه جا وجود داشته است.” از زمان انتشار شایعه ، صدها نفر مبلغی را برای سرمایه گذاری جمعی كه توسط جامعه كلیسا تاسیس شده بود ، اهدا كردند. همانطور که تنها در مدت 20 ساعت 9000 پوند جمع آوری شد.

آسترید گیلسپی ، که صفحه کمک مالی را به نمایندگی از دوستان همه مقدسین ایجاد کرد ، به LBC گفت که “کاملاً از بین رفته است”. “من فکر می کردم برای رسیدن به هزار نفر می جنگیم ، که هدف اولیه ما بود … اما پس از آن در عرض یک ساعت به این هدف رسیدیم! احتمالاً هزار خسارت را جبران نمی کند ، اما من نمی خواستم خیلی حریص باشم. اما بعد این فقط بلند شد. “


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله اختصاص دادید متشکریم برای دریافت اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار سراسر جهان ، از صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو دیدن کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *