نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

این قفل رسماً به عنوان نمایندگانی معرفی شد که با محدودیت های شدید بازگشتند


این قفل رسماً به عنوان نمایندگانی معرفی شد که با محدودیت های شدید بازگشتند.

نخست وزیر انگلیس ، بوریس جانسون ، روز چهارشنبه پس از اعلام پارلمان به پارلمان ، برای آخرین محاصره انگلیس ، حمایت پارلمانی خود را به دست آورد که وقتی وی می تواند “گسترش تدریجی” تدابیر ریاضت اقتصادی را آغاز کند ، مدارس اولین مدارس برای بازگشایی هستند.

نمایندگان از محدودیت های سختگیرانه از 524 تا 16 حمایت کردند ، در حالی که بوریس جانسون شورش توسط توری ها را که خواستار پایان دادن به محدودیت های جدید بودند ، دفع کرد. بوریس جانسون امشب منتقدان توری خود را در حالی که نمایندگان در مورد آخرین اقدامات ریاضت اقتصادی رای دادند ، فرستاد.

نخست وزیر واکنش مرتدین را که آنها را به “حمله به آزادی و معیشت” متهم کردند ، هشدار داد که این محاصره به طور حتم باعث “شکستن” برخی افراد خواهد شد.

اما از آنجا که حزب کارگر وعده داد از دولت حمایت کند ، نتیجه همیشه از قبل تعیین شده بود و مقررات جدید با 524 رأی موافق در برابر 16 رأی موافق ، با اکثریت 508 رأی به تصویب رسید.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله در اخبار “قفل به طور رسمی به عنوان عضو پارلمان اروپا اعلام شده است ، محدودیت های سختگیرانه را اعلام کنید” متشکریم. برای اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، به این سایت مراجعه کنید صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *