نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

این قفل رسماً به عنوان نمایندگانی معرفی شد که با محدودیت های شدید بازگشتند

[ad_1]

این قفل رسماً به عنوان نمایندگانی معرفی شد که با محدودیت های شدید بازگشتند.

نخست وزیر انگلیس ، بوریس جانسون ، روز چهارشنبه پس از اعلام پارلمان به پارلمان ، برای آخرین محاصره انگلیس ، حمایت پارلمانی خود را به دست آورد که وقتی وی می تواند “گسترش تدریجی” تدابیر ریاضت اقتصادی را آغاز کند ، مدارس اولین مدارس برای بازگشایی هستند.

نمایندگان از محدودیت های سختگیرانه از 524 تا 16 حمایت کردند ، در حالی که بوریس جانسون شورش توسط توری ها را که خواستار پایان دادن به محدودیت های جدید بودند ، دفع کرد. بوریس جانسون امشب منتقدان توری خود را در حالی که نمایندگان در مورد آخرین اقدامات ریاضت اقتصادی رای دادند ، فرستاد.

نخست وزیر واکنش مرتدین را که آنها را به “حمله به آزادی و معیشت” متهم کردند ، هشدار داد که این محاصره به طور حتم باعث “شکستن” برخی افراد خواهد شد.

اما از آنجا که حزب کارگر وعده داد از دولت حمایت کند ، نتیجه همیشه از قبل تعیین شده بود و مقررات جدید با 524 رأی موافق در برابر 16 رأی موافق ، با اکثریت 508 رأی به تصویب رسید.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله در اخبار “قفل به طور رسمی به عنوان عضو پارلمان اروپا اعلام شده است ، محدودیت های سختگیرانه را اعلام کنید” متشکریم. برای اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، به این سایت مراجعه کنید صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *