نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

این سه پادشاه به 5000 دانش آموز شیرینی تحویل می دهند

[ad_1]

ایزابل مورنو
ایزابل مورنو ، مشاور ، برنامه ها را توضیح داد اعتبار: شورای فوئنگیرولا

شورای FUENGIROLA اعلام کرد که سه پادشاه برای تحویل شیرینی به حدود 5000 دانش آموز محلی در مدارس شهرداری حضور خواهند یافت ، زیرا امسال هیچ سواره نظام وجود نخواهد داشت.

کودکانی که در فوئنگیرولا زندگی می کنند اما در سایر شهرداری ها به مدرسه می روند غافل نخواهند شد و ایزابل مورنو مشاور ایالت فیستا توضیح داد که والدین می توانند برای تهیه شیرینی ها با تلفن 952،589،378 نوبت بگیرند.

هر دو ابتکار توسط این بخش به عنوان بخشی از برنامه ایمن کریسمس امسال در فوئنگیرولا سازماندهی شده است.

از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله خبری “سه پادشاه به 5000 کودک در شهری در Costa del Sol شیرینی تحویل خواهند داد” متشکریم.

مقاله قبلیافسران ماربلا هیت و ران 2 زخمی شدند
مقاله بعدیاولین یکپارچه های مرموز در انگلیس در سال 2021

جان اسمیت

جان در سال 1978 با اوفلیا در جبل الطارق ازدواج کرد و بیشتر عمر خود را صرف چاپ امنیتی و تجارت موذیانه کرد و از تمام قاره ها به جز قطب جنوب بازدید کرد.

پس از بازنشستگی چند سال پیش ، این زوج به خانه خود در Estepona نقل مکان کردند و جان با علاقه خاصی به صحنه های اجتماعی در امور مالی ، جبل الطارق و کوستا دل سول ، به طور منظم خبرنویس گروه EWN Media شد.

با ارسال ایمیل به [email protected] از طریق تماس با +34 951 38 61 61 یا ارسال پیام در صفحه فیس بوک ماجرای خود را با ما در میان بگذارید www.facebook.com/EuroWeeklyNews[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *