نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

این زن انگلیسی به عنوان جسدی که در کنار یک شریک زندگی پیدا شده بود مورد اصابت گلوله قرار گرفت

[ad_1]

این زن انگلیسی به عنوان جسدی که در کنار یک شریک زندگی پیدا شده بود مورد اصابت گلوله قرار گرفت
این زن انگلیسی به عنوان جسدی که در کنار یک شریک زندگی پیدا شده بود مورد اصابت گلوله قرار گرفت. تصویر: پلیس ملی

یک زن بریتانیایی که مظنون به خودکشی در اسپانیا بود در کنار همسرش شلیک شد.

یک زن 59 ساله انگلیسی به ضرب گلوله در کنار همسرش به ظن خودکشی در پوزوئلو دو آلارکون ، غرب مادرید پیدا شد. اجساد در باغ خانه آنها در یک عمارت دروازه دار در ثروتمندترین شهرداری اسپانیا پیدا شد.

اکنون پلیس روی نظریه کار می کند که مهاجر انگلیسی قبل از اینکه اسلحه را به سمت خودش بپیچاند ، توسط شریک زندگی خود ، خلبان سابق 66 ساله اسپانیایی به ضرب گلوله کشته شد.

یک نگهبان امنیت در مجتمع مسکونی محل وقوع فاجعه حدود ساعت 2:30 بعد از ظهر روز یکشنبه ، 6 ژوئن با اورژانس تماس گرفت.

املاک دروازه دار این زوج به عنوان لا فینکا شناخته می شود و تاجران ثروتمند و چندین فوتبالیست از جمله گرت بیل و کریستیانو رونالدو نیز در این منطقه خانه های خود را دارند.

ایرنه مونترو ، وزیر برابری اسپانیا ، تأیید كرد كه پلیس در حال تحقیق در مورد این حادثه به عنوان مورد خشونت خانگی است و در توییتر خود نوشت: “تمام محبت و حمایت من از خانواده ام در این شرایط سخت.”

سخنگوی حزب PSOE در پارلمان منطقه مادرید ، حنا یالول در شبکه های اجتماعی گفت: “کافی است. تا زمانی که خشونت مبتنی بر جنسیت را از بین نبریم ، متوقف نخواهیم شد. “

یک سرویس دولتی ایجاد شده برای مبارزه با خشونت جنسیتی اضافه کرد: “ما در حال جمع آوری اطلاعات مربوط به قتل یک زن در استان مادرید به ظن خشونت جنسیتی هستیم.

“اگر سو susp ظن ها تأیید شود ، تعداد زنان کشته شده در قتل های جنسی در اسپانیا به 17 نفر در سال 2021 و 1095 نفر از سال 2003 می رسد.”


با تشکر از شما برای خواندن و حتما آن را بررسی کنید اخبار یوروویک برای همه اخبار محلی و بین المللی فعلی شما.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *