نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

این جنس جنسی به دلیل ضربه زدن به دستیاری که به او اجازه نمی داد سوتین را امتحان کند محکوم شد

[ad_1]

این جنس جنسی به دلیل ضربه زدن به دستیاری که به او اجازه نمی داد سوتین را امتحان کند محکوم شد
اعتبار: Pixabay

یک زن ترنسجوان به جرم تعرض به دستیار بوتیک لباس زیر که به او اجازه نمی داد سوتین را امتحان کند به شش سال زندان محکوم شده است.


دادگاهی در والادولید نیز وی را به پرداخت 1500 یورو غرامت به قربانی محكوم كرد.

زن تراجنسیتی همچنین به دلیل ارتکاب جرم نفرت ، علیه خانم فروشنده شکایت کرده و به دنبال 18 ماه زندان برای او و 700 یورو خسارت است.

دادگاه به نفع فروشنده زن ، كه به مشتری كه عقیده دارد مرد است ، اجازه رد كردن در رختكن به دلیل سیاست این شركت نداده است ، نه به دلیل تبعیض درمورد افراد تراجنسیتی.

این رویدادها در مارس 2019 اتفاق افتاد و پس از آنکه از دسترسی وی به رختکن محروم شد ، زن ترنسکشوال بیرون آمد. با این حال ، او دقایقی بعد بازگشت و ادعا کرد که مورد تبعیض قرار گرفته است. وقتی مشتری واکنش خشونت آمیزی نشان داد و نمایشگر را روی زمین زد ، زن فروشنده هنوز او را رها نکرد و کتاب شکایات را به او پیشنهاد داد.

آن دو با هم درگیر شدند و مشت زن به صورتش مشت شد. دستیار دیگری از یک فروشگاه مجاور برای متوقف کردن نبرد و نگه داشتن مشتری تا رسیدن امنیت مرکز خرید آمد.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله اخبار ، “ترنس جنسیتی محکوم به ضربه دستیاری که به او اجازه نمی دهد سوتین را امتحان کند” متشکرم. برای دریافت اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار سراسر جهان ، از صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو دیدن کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *