نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

ایرلند ممنوعیت سفر انگلیس را با آزمایشات سختگیرانه جایگزین می کند

[ad_1]

ایرلند ممنوعیت سفر انگلیس را با آزمایشات سختگیرانه جایگزین می کند
ایرلند ممنوعیت سفر انگلیس را با آزمایشات سختگیرانه جایگزین می کند. تصویر: Pixabay

ایرلند قصد دارد ممنوعیت سفر بریتانیا را با آزمایش های سختگیرانه جایگزین کند.

وزیر امور خارجه سایمون كاونی گفت ایرلند قصد دارد ممنوعیت سفر به انگلیس را در 6 ژانویه لغو كند و اقدامات سختگیرانه تری را برای آزمایش COVID-19 جایگزین آن كند ، زیرا تلاش می كند تا گسترش نسخه جدید بسیار واگیردار COVID-19 را متوقف كند. ویروس.

ایرلند در 21 دسامبر پروازها و کشتی های مسافربری را ممنوع کرد. در طی دو هفته گذشته حدود 30،000 نفر از انگلیس به ایرلند سفر کرده اند و در این مدت نسخه جدید به سرعت در مناطقی از انگلیس پخش شده است.

کاونی به روزنامه ایرلندی ایندیپندنت گفت ، مسافرانی که پس از 6 ژانویه با تجارت ناچیز از انگلستان پرواز می کنند ، باید آزمایش منفی را انجام دهند که سه روز قبل از پرواز انجام شده است. همچنین از آنها خواسته می شود تا حداقل پنج روز از زمان ورود حرکات خود را محدود کنند و تنها در صورت دریافت آزمایش منفی دوم می توانند آزادانه حرکت کنند.

“ما قصد داریم ممنوعیت سفر با انگلیس را در 6 ژانویه لغو کنیم ، اما با محدودیت بیشتر قوانین سفر بین انگلیس و ایرلند جایگزین آن می شویم. وی گفت: “ما مشتاق هستیم که از ممنوعیت سفر دور شویم ، که به نظر ما واقع بینانه نیست و به دلایل زیادی سفر بین انگلیس و ایرلند را آسان می کند.”

بر اساس گزارش ها ، COVID-19 به سرعت در ایرلند در حال گسترش است و مقامات بهداشت گفتند که هفت مورد از نسخه جدید 77 آزمایش مثبت را پیدا کردند که متعاقباً توالی ژنومی شدند.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این خبر اختصاص دادید متشکرم. “ایرلند ممنوعیت سفر انگلیس را با آزمایشات سختگیرانه جایگزین می کند” برای دریافت اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار سراسر جهان ، به صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو مراجعه کنید[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *