نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

ایتالیا در حال بررسی وضعیت اضطراری تا ژوئیه است

[ad_1]

ایتالیا در حال بررسی وضعیت اضطراری تا ژوئیه است
در روزهای اخیر در ایتالیا در مواردی جهش شده است – منبع تصویر: توییتر

LOCAL MEDIA در ایتالیا گزارش داد که دولت در حال بررسی وضعیت اضطراری Covid-19 در این کشور تا ژوئیه با افزایش موارد است.

رم Messaaggeroa روزنامه گزارش می دهد که دولت در حال بررسی وضعیت اضطراری خود برای شش ماه دیگر با افزایش موارد در ایتالیا است. وضعیت اضطراری به قانون گذاران اجازه می دهد تا بوروکراسی را دور بزنند و اقدامات جدی را برای محدود کردن شیوع ویروس انجام دهند.

این ویروس برای اولین بار در ژانویه 2020 اعمال شد ، زمانی که ویروس کرونا در دو گردشگر چینی در پایتخت کشف شد. قرار بود اواخر این ماه پایان یابد ، اما افزایش شدید پرونده ها مقامات دولتی را بر آن داشت تا به فکر تمدید آن تا 31 ژوئیه باشند.

در روز سه شنبه (5 ژانویه) ، این کشور 649 مورد مرگ را ثبت کرد ، دو برابر بیشتر از روز قبل. آنها همچنین اعلام کردند 15378 عفونت جدید ، در حالی که دوشنبه 10،800 بود. در ابتدا قرار بود دانش آموزان در 11 ژانویه به کلاس های درس بازگردند ، اما اکنون این امر بسیار بعید به نظر می رسد.

افزایش پرونده ها در حالی صورت می گیرد که دولت روم با درگیری سیاسی بین نخست وزیر جوزپه کونته و متحد ائتلافش ماتئو رنزی روبرو است که معتقد است بسته بهبود اقتصادی کشور به اندازه کافی بلند پروازانه نیست. وی تهدید کرد که حزب پوپولیست خود ، ایتالیا ویوا ، را از دولت خارج خواهد کرد.

پیش بینی می شود ایتالیا یکی از بزرگترین بخشهای صندوق بازسازی اتحادیه اروپا به میزان 750 میلیارد یورو را دریافت کند و انتظار می رود حدود 208 میلیارد یورو در قالب کمکهای بلاعوض و وامهای کم بهره در اختیار این کشور قرار گیرد. با اقتصاد ضعیف و بدهکار که اکنون در همه گیر است و آشفته است ، بحث و جدال بزرگی در میان سیاستمداران در رم درباره چگونگی و محل خرج پول وجود دارد.

ایتالیا موارد مشترکی را دیده است 76329 مورد مرگ توسط کوید از ابتدای شیوع همه گیر ، همراه با 2.1 میلیون مورد تایید شده است، یکی از بالاترین در اروپا.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله خبری “ایتالیا در نظر دارد وضعیت اضطراری را تا ژوئیه تمدید کند” متشکریم. برای دریافت اخبار روز انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، از صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو دیدن کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *