نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

ایبیزا در ماه ژوئن در لیست سبز انگلستان قرار خواهد گرفت

[ad_1]

ایبیزا در ماه ژوئن در لیست سبز انگلستان قرار خواهد گرفت
ایبیزا در ماه ژوئن در لیست سبز انگلستان قرار خواهد گرفت. اعتبار: شاتر استوک

وزیر گردشگری اسپانیا پیش بینی می کند که از ماه ژوئن جزیره ایبیزا در لیست سبز انگلیس قرار گیرد.

وزیر گردشگری اسپانیا پیش بینی کرد که از ماه ژوئن جزیره ایبیزا در لیست سبز انگلستان قرار گیرد ، طبق گفته دی جی مگ اسپانیا و بقیه جزایر بالئاریک در حال حاضر در میان بیماری همه گیر سلامت در لیست کهربا برای گردشگری انگلیس قرار دارند. فرناندو والدس ، وزیر گردشگری ، گفت که پیش بینی می کند این کشور به زودی به وضعیت لیست سبز تنزل یابد.

والدس به Sky News گفت که اسپانیا “نه تنها از نظر واکسیناسیون تلاش زیادی می کند ، بلکه ما حداقل یک سوم از کل جمعیت خود را با حداقل یک دوز داریم” ، و او شک دارد “که در بررسی بعدی ممکن است دولت انگلیس ارائه … اسپانیا اعلان خود را تغییر خواهد داد. “

برای ورود گردشگران انگلیس به اسپانیا ، از 24 ماه مه هیچ آزمایش جریان سریع ، قرنطینه یا اثبات واکسیناسیون لازم نیست. با این حال ، مسافران هنگام بازگشت به انگلستان ، باید قبل از بازگشت به انگلستان و دو مورد پس از رسیدن به خانه ، آزمایش PCR را انجام دهند و به دلیل وضعیت کهربا ، قرنطینه 10 روزه را دنبال می کنند.

در ایبیزا ، رقص در حال حاضر ممنوع است و صورت در مکان های عمومی اجباری است ، و ساعات شب نیز در محل باقی می ماند. در کانون داغ کلوپ های شبانه ، گردشگری یکی از مهمترین صنایع است ، اسپانیا نیز سالانه تقریباً 80 میلیون گردشگر را می پذیرد و این صنعت بیش از 12 درصد تولید ناخالص داخلی این کشور را تأمین می کند.

باشگاه ایبیزا ، آمنسیا ، مهمانی اختتامیه را برای سال 2021 اعلام کرد که در 23 اکتبر برگزار می شود ، اولین باشگاه جزیره تأیید کرد که قصد دارد یک رویداد را امسال برگزار کند. این باشگاه برای احتیاط احتیاط را برای فصل به ترتیب معکوس اعلام کرده است. این باشگاه در بیانیه رسمی اعلام کرد که “این پایان را نشان می دهد ، اما شروع را باز می گذارد.”


اخبار هفتگی یورو کمپینی را برای کمک به اتحاد مجدد انگلیسی ها در اسپانیا با خانواده و دوستان خود با محدود کردن هزینه تست های PCR انجام می دهد. لطفاً به ما کمک کنید تا دولت را به محدود کردن هزینه ها ترغیب کنیم http://www.euroweeklynews.com/2021/04/16/ جدید- قهرمانان- حقوق-بریتانیا-در-اسپانیا-برای-دیدن-دوست-دوباره-دوباره /

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *