نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

ایالات متحده سیگنال “افزایش تهدید تروریستی” را در ماه آوریل صادر کرد

[ad_1]

ایالات متحده سیگنال
ایالات متحده سیگنال “افزایش تهدید تروریستی” در آوریل را صادر کرد. تصویر: Pixabay

ایالات متحده سیگنال “افزایش تهدید تروریستی” در آوریل را صادر کرد.

وزارت امنیت داخلی ایالات متحده (DHS) با اشاره به شورش در پایتخت ، تهدید تروریسم داخلی را تا آوریل اعلام کرد و گفت که برخی از “افراد” ممکن است از دولت بایدن ناامید شوند.

بولتن ملی بولتن مشاوره تروریسم (NTAS) ، که روز چهارشنبه منتشر شد ، هشدار می دهد که “برخی از افراط گرایان خشن با انگیزه ایدئولوژیکی که به اعمال قدرت دولت و انتقال ریاست جمهوری اعتراض دارند ، و همچنین سایر شکایات قابل درک که با داستان های دروغین دامن می زند ، ممکن است همچنان به منظور تحریک یا اعمال خشونت “

DHS ادعا می کند که “برخی” افراط گرایان خشن داخلی (DVE) “ممکن است” با “نقض” پایتخت ایالات متحده در 6 ژانویه برای “هدف قرار دادن مقامات منتخب و تأسیسات دولتی” تشویق شوند.

در یک بیانیه مطبوعاتی همراه ، DHS اذعان کرد که “هیچ اطلاعاتی برای نشان دادن یک توطئه خاص و معتبر وجود ندارد” اما “ناآرامی های خشونت آمیز در روزهای اخیر ادامه داشته است” – احتمالاً اشاره به خشونت مداوم در پورتلند ، اورگان و سیاتل ، واشنگتن. فعالان آنتیفا ، زیرا هیچ گونه شورشی از سوی طرفداران دونالد ترامپ ، رئیس جمهور سابق رخ نداده است.

تهدید ادعای “خیزش عظیم” توسط طرفداران ترامپ پس از قیام کاپیتول ، گویا از بولتن FBI ، که هرگز در دسترس عموم نبود ، توجیهی برای استقرار 25000 سرباز گارد ملی در واشنگتن و برگزاری مراسم تحلیف بایدن در مقابل عنوان شد. از یک مرکز ملی خالی نه تنها قیامی رخ نداد ، بلکه به سختی تظاهرکننده ای وجود داشت ، چه در ناحیه کلمبیا و چه در هر پایتخت ایالتی دیگر.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این خبر اختصاص دادید متشکریم. “ایالات متحده سیگنال” افزایش تهدید تروریستی “را در آوریل صادر کرده است.” برای اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، به این سایت مراجعه کنید صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *