نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

اگر برنامه های لیست سبز مخفی نگه داشته شود ، می توان با تعطیلات به مسافران ضربه زد

[ad_1]

اگر برنامه های لیست سبز مخفی نگه داشته شود ، می توان با تعطیلات به مسافران ضربه زد
در صورت مخفی نگه داشتن برنامه های لیست سبز ، افراد در تعطیلات ممکن است تحت تأثیر قیمت های بالا قرار بگیرند: Pixabay

اگر برنامه های لیست سبز مخفی نگه داشته شود ، می توان با تعطیلات به مسافران ضربه زد.

به گفته روسای هیترو ، اگر دولت برنامه های لیست سبز خود را مخفی نگه دارد ، ممکن است تحت تأثیر قیمت های بالا قرار بگیرند.

جان هلند کی مدیرعامل هیترو معتقد است که اگر به زودی مقصد تعطیلات به لیست سبز اضافه نشوند ، انگلیس می تواند “رها شود”.

در حال حاضر انتظار نمی رود که کشورهای محبوب مانند اسپانیا تا 7 ژوئن به لیست سبز اضافه شوند. اگر این تصمیم بیشتر به تأخیر بیفتد ، ممکن است بر تصمیمات مردم درباره مقصد تعطیلات مدرسه تأثیر بگذارد.

آقای هلند-كای معتقد است كه پادشاهی متحده باید تلاش كند تا اسپانیا را به لیست سبز خود اضافه كند تا از افزایش قیمت جلوگیری كند.

وی به تلگراف گفت: “من می ترسم دولت پا به اسپانیا بگذارد. من فکر می کنم این یک اشتباه است و دلیل آن این است که تعداد کمی از مردم با وجود همه تبلیغاتی که می بینیم پرواز می کنند.

“از هفته قبل از افتتاح اولین سفرهای کشور سبز ، ما از 7000 مسافر در هفته به بین 10،000 تا 11،000 رسیدیم. مردم بسیار منظم بودند و دستورالعمل ها را دنبال می کردند. “

وی معتقد است که دولت باید وقت زیادی برای برنامه ریزی تعطیلات تابستانی در خارج از کشور با فرزندان به والدین بدهد ، در غیر این صورت تحت تأثیر قیمت های بالا و دسترسی کم قرار خواهند گرفت.

وی در ادامه توضیح داد: اگر اسپانیا را به زودی در این لیست قرار ندهیم ، مردم با یک معضل روبرو می شوند. آیا من اصلاً به تعطیلات نمی روم و تابستان بارانی دیگری را در انگلیس روبرو می کنم؟ یا اینکه برخلاف دستورالعمل ها قانون شکنی کرده و به یک کشور کهربا می روم؟ مردم نمی خواهند قوانین را زیر پا بگذارند.

“اگر دولت خطرات اسپانیا را برای ماه ژوئیه ، هنگامی که مردم به تعطیلات می روند ، بسیار پایین باشد ، قرار دادن مردم در این وضعیت اشتباه است.”

“دولت باید با هشدار دادن به آنها به اندازه کافی زودهنگام که می توانند در ماه ژوئیه به اسپانیا بروند ، لطف کند و به آنها اجازه می دهد تا در حالی که هنوز گزینه های زیادی وجود دارد ، کتاب را رزرو کنند و بنابراین می توانند برنامه ریزی کنند.

“اگر آنها او را تا پایان ماه ژوئن ترک کنند ، خیلی دیر است. نه تنها مردم مجبور به تصمیم گیری های دیگر می شوند ، بلکه شرکت های هواپیمایی نیز ظرفیت را کاهش می دهند تا قیمت ها بالا و در دسترس بودن پایین باشد.

“من شوخی نمی کنم وقتی می گویم آلمانی ها روی صندلی های تختخواب دراز می کشند ، زیرا آنها به اسپانیا باز شده اند و بدون رفتن به جایی خواهند ماند.”


اخبار هفتگی یورو در حال تلاش برای کمک به متحد کردن مجدد انگلیسی ها در اسپانیا با خانواده و دوستان خود با کاهش هزینه های آزمایش سفر PCR است. لطفاً به ما کمک کنید تا دولت را به محدود کردن هزینه ها ترغیب کنیم http://www.euroweeklynews.com/2021/04/16/ewn-champion-the-rights-brits-in-spain-to-se-love-ones-again/ دوباره /

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *