نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

اولین کمپین جمع آوری اسباب بازی در شهر با موفقیت “خارق العاده”

[ad_1]

اولین کمپین جمع آوری اسباب بازی در شهر با موفقیت
اعتبار: حفاظت مدنی Rincón de la Victoria

اولین کمپین جمع آوری اسباب بازی های Rincon de la Victoria به عنوان یک موفقیت “خارق العاده” مورد استقبال قرار گرفت ، تقریباً 1300 اسباب بازی جدید اهدا و اکنون به کودکان 250 خانواده آسیب پذیر تحویل داده می شود.

ابتکار عمل با همکاری ساکنان ، انجمن ها ، گروه ها ، شرکت ها ، گروه های سیاسی و 50 داوطلب حمایت از مدنی از یک ماه پیش آغاز شده است.

فرانسیسکو سالادو ، شهردار گفت: “و از همان لحظه اول ، همه نسبت به پروژه اجتماعی تعهد و اشتیاق نشان دادند و خانواده و مسئولیت های کریسمس خود را برای کمک به دیگران رها کردند.”

“پاسخ خارق العاده که این اقدام برای همبستگی به نفع آسیب پذیرترین ساکنان شهرداری بوده است. وی افزود: “داوطلبان حمایت از مدنی کار خود را برای کمک به نیازمندان متوقف نکرده اند.”


از اینکه وقت خود را برای خواندن این اخبار اختصاص دادید متشکرم “اولین کمپین جمع آوری اسباب بازی در این شهر یک موفقیت خارق العاده است.” برای دریافت اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار سراسر جهان ، از صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو دیدن کنید.

مقاله قبلیکمیسیون اتحادیه اروپا در حال گفتگو با BioNTech & Pfizer برای خرید واکسن های بیشتر است
مقاله بعدیعملیات ضد کلاهبرداری با فروش دست دوم

تارا ریپین

تارا ریپین خبرنگار بزرگترین روزنامه اسپانیایی زبان اسپانیا ، Euro Weekly News است و مسئول منطقه Costa Blanca است.
وی بیش از 20 سال در روزنامه نگاری مشغول به کار بوده و در روزنامه های محلی میدلندز انگلیس کار می کرده است ، قبل از اینکه در 1990 به اسپانیا برود.
از زمان ورود ، مادر در حالی که 18 ماه را در مقر FUengirola EWN در Costa del Sol گذرانده است خانه ای در Costa Blanca ایجاد کرده است.
او عاشق عضویت در جامعه ای است که دارای ترکیبی خارق العاده و ترکیبی از زبان اسپانیایی است و تلاش می کند تا آخرین و مرتبط ترین اخبار را برای خوانندگان وفادار و با ارزش EWN به ارمغان بیاورد.

با ارسال ایمیل به [email protected] از طریق تماس با +34 951 38 61 61 یا ارسال پیام در صفحه فیس بوک ماجرای خود را با ما در میان بگذارید www.facebook.com/EuroWeeklyNews[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *