نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

اولین ناراحتی از مسابقات چون فنلاند دانمارک را شکست داد

[ad_1]

یورو 2020: در ابتدا که فنلاند دانمارک را شکست داد ناراحت شد
یورو 2020: در حالی که فنلاند دانمارک را شکست داد ، ابتدا ناراحت شد. تصویر: توییتر

یورو 2020: اولین ناراحتی از مسابقات در حالی که فنلاند دانمارک را در کپنهاگ شکست داد

فنلاند باعث اولین شگفتی مسابقات یورو 2020 شد – برای اولین بار در یک تورنمنت بزرگ بین المللی بازی کرد – همانطور که امروز شنبه 12 ، آنها در بازی گروه B خود 1-0 دانمارک را شکست دادند استادیوم تلیا پارکن که در کپنهاگ، با جمعیتی بالغ بر 15200 هوادار فوتبال که متوجه نمی شوند چه چیزی را شاهد خواهند بود.

فوتبال پس از حادثه ای وحشتناک با نبوغ خلاق دانمارکی هافبک اینتر ، کریستین اریکسن ، که به طور ناگهانی در دقیقه 40 ، بدون دلیل مشخصی روی زمین افتاد ، واقعاً نقش جزئی داشت و در نتیجه مسابقه متوقف شد مدتی طولانی در حالی که پزشکان برای احیای او کار می کردند ، گزارش های اولیه حاکی از آن است که بازیکن در زمین دچار حمله قلبی شده است.

از آن زمان ، اتحادیه فوتبال دانمارک با صدور بیانیه ای اعلام کرد که اریکسن 29 ساله در بیمارستان هوشیار و “پایدار” است و مسابقه در ساعت 7.30 بعد از ظهر از سر گرفته می شود ، پس از آنکه در ساعت 17.43 متوقف شد ، زیرا هر دو بازیکن می خواهند ادامه دهند.

پس از یک تاخیر طولانی ، پنج دقیقه باقیمانده نیمه اول بازی شد و پس از آن یک وقفه کوتاه پنج دقیقه ای قبل از شروع مجدد با 45 دقیقه دوم انجام شد.

فنلاند با اولین تلاش خود برای گلزنی در دقیقه 60 ، در مقابل بازی به برتری رسید جوئل پویانپالو با ضربه سر یک مدافع گنک یک ضربه سر دریافت کرد ژره اوروننو لستر سیتی کاسپر اشمایکل به گونه ای اجازه دهید توپ از طریق دستانش بلغزد و وارد تور شود.

بعد از 18 دقیقه ساعت ، پائولوس آراجوری پولسن را قطع كرد و آنتونی تیلور ، داور انگلیسی به نقطه پنالتی اشاره كرد ، اما لوكاس هرادكی ، دروازه بان فنلاند ، پیشنهاد داد كه پیر-امیل هوجبرگ بازیکن تاتنهام چگونه عمل می كند و آنچه را كه به نظر می رسد سیو آسان است انجام داد. فنلاندی ها سه امتیاز دارند.

___________________________________________________________

از شما برای خواندن تشکر می کنیم ، و حتما اخبار هفته هفته را برای همه اخبار محلی و بین المللی خود بررسی کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *