نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

اولین مورد “Mutant Strain” انگلیسی از COVID-19 در نیویورک کشف شد

[ad_1]

اولین مورد
اولین مورد “Mutant Strain” انگلیسی از COVID-19 در نیویورک کشف شد. تصویر: Pixabay

اولین مورد “Mutant Strain” انگلیسی از COVID-19 در نیویورک کشف شد.

فرماندار نیویورک ، اندرو کوومو ، اعلام کرد که اولین مورد “سویه جهش یافته” COVID-19 ، که از انگلستان منشأ گرفته است ، در یکی از ساکنان محلی پیدا شده است. کوومو گفت که این مرد که حدود 60 سال دارد ، از سویه جدید تشخیص داده شده است ، اگرچه سابقه سفر ندارد.

کوومو گفت: “آزمایشگاه وادزورث اولین مورد نیویورک را در ویروس عامل ایجاد COVID در انگلستان (B.1.1.7) تأیید کرده است” ، کوومو افزود: این مرد اهل شهرستان Saratoga ، نیویورک بود. نیویورک 5000 آزمایش برای سویه جدید انجام داده است – و تاکنون فقط یک مورد پیدا کرده است. کوومو می گوید اگر فشار جدید بستری شدن در بیمارستان را افزایش دهد و مناطق را مجبور به تعطیلی کند ، بازی ممکن است تغییر کند.

فرماندار گاوین نیوزوم در تاریخ 30 دسامبر تأیید کرد که یک مورد جهش Super-Covid-19 در کالیفرنیا کشف شده است ، درست یک روز پس از آنکه کلرادو به عنوان اولین ایالت ایالات متحده گزارش کرد.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله خبری “اولین مورد از سویه جهش یافته انگلیس در COVID-19 کشف شده در نیویورک” متشکریم. برای دریافت اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار سراسر جهان ، به صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو مراجعه کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *