نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

اولین مورد نوع Covid در انگلستان در مورسیا ، اسپانیا یافت شد

[ad_1]

اولین مورد از انواع Covid در انگلستان در مورسیا ، اسپانیا یافت شد
اعتبار: Pixabay

اولین مورد واریانت UK Covid در مورسیا ، اسپانیا ، در حالی که عفونت های ویروس کرونا افزایش می یابد ، یافت شد

مقام بهداشت منطقه ای در مورسیا روز جمعه (8 ژانویه) تأیید کرد که اولین مورد از نوع جهش یافته Covid-19 ، که برای اولین بار در انگلستان کشف شد ، در مسافری یافت شد که اخیراً از انگلستان به مورسیا سفر کرده بود. تصور می شود که سویه جدید ، SARS-CoV-2 تا 50٪ بیشتر از ویروس اصلی مسری باشد.

به گزارش مورسیا امروز ، مقامات بهداشتی تأیید کرده اند که این جوان 25 ساله “معمولاً در انگلستان زندگی می کند و برای کریسمس به مورسیا سفر کرده است”. هفت نفر که با مرد آلوده در تماس بودند نیز مورد آزمایش قرار گرفتند. یکی از اینها مثبت است ، دیگری منفی است و دیگران منتظر نتیجه هستند.

داده های وزارت بهداشت نشان می دهد که شیوع ویروس کرونا در مورسیا همچنان افزایش می یابد و منطقه محدودیت های خود را در 7 ژانویه تمدید کرد. رئیس جمهور مورسیا ، فرناندو لوپز میراس ، محدودیت های مرزی را برای 33 شهرداری وضع کرد و ساعت حصر شبانه را تا ساعت 22:00 یک ساعت تمدید کرد.

______________________________________________________________

از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله خبری “اولین مورد از نوع کوید در انگلیس در مورسیا ، اسپانیا پیدا کرد” متشکریم. برای دریافت اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار سراسر جهان ، به صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو مراجعه کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.