نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

اولین شماره یک اسپانیایی از سال 2021 شامل خواننده استپونا است

[ad_1]

آنا منا مورد علاقه Estepona
اعتبار مورد علاقه آنپا استپونا: Ana Mena Music

آنا منا بازیگر و خواننده متولد ESTEPON به تازگی تک آهنگ خود را با Rocco Hunt دیده است یک قدم از ماه فاصله دارد (A un Paso de la Luna) در صدر جدول اسپانیا قرار گرفت.

اکنون 23 ساله است ، علاقه او به موسیقی از کودکی ناشی می شود و در 11 سالگی برای بازی در فیلم تلویزیونی “Marisol” برای Antena3 تست تست داد.

از آنجا ، حرفه بازیگری او شروع شد ، اما تنها در سال 2016 بود که او اولین قرارداد ضبط خود را با سونی موزیک امضا کرد ، و ستاره موسیقی او به حدی رسید که از قبل شماره یک خود را داشت.

از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله خبری “شماره اول از سال 2021 خواننده Estepona شامل می شود” متشکریم.

مقاله قبلیPopstar در مالاگا دستگیر شد
مقاله بعدیپایان غم انگیز اوسپری در جاکاریلا

جان اسمیت

جان در سال 1978 با اوفلیا در جبل الطارق ازدواج کرد و بیشتر زندگی خود را صرف چاپ امنیتی و تجارت آهنگری کرد و از تمام قاره ها به جز قطب جنوب بازدید کرد.

پس از بازنشستگی چند سال پیش ، این زوج به خانه خود در Estepona نقل مکان کردند ، و جان به عنوان یک نویسنده اخبار دائمی در EWN Media Group ، با علاقه خاصی به امور مالی ، جبل الطارق و صحنه های اجتماعی در Costa del Sol ، به یک روزنامه نگار ثابت تبدیل شد.

با ارسال ایمیل به [email protected] از طریق تماس با +34 951 38 61 61 یا ارسال پیام در صفحه فیس بوک ماجرای خود را با ما در میان بگذارید www.facebook.com/EuroWeeklyNews[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *