نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

اولین آزمایش سواب بزاق موجود در انگلستان

[ad_1]

اولین آزمایش سواب بزاق موجود در انگلستان
تصویر: Pixabay

اولین آزمایش سواب بزاق موجود در انگلستان. این آزمایش تشخیص کووید “فعال” در بزاق خواهد بود.

آزمایش توسط KnowNow می تواند ویروس کرونا را تشخیص دهد. این آزمایش فقط به کووید “فعال” پاسخ می دهد.

جریان جانبی و آزمایشات PCR اغلب می تواند “قطعات بی ضرر ویروس” را بگیرد. این بدان معناست که برخی از افراد حتی اگر آلوده نیستند باید خود را منزوی کنند.

آزمایش جدید بیشتر شبیه مسواک زدن خواهد بود. این بدان معناست که برای بسیاری از افراد انجام آزمایش بسیار راحت تر از سواب در بینی و پشت گلو است.

سخنگوی KnowNow اظهار داشت: KnowNow آزمایش هایی را برای محافظت از مردم در حالی که حداقل دخالت ها را افزایش می دهد ، افزایش اعتماد می دهد و جامعه و اقتصاد را باز نگه می دارد ، ارائه می دهد.

شرکت بهداشتی مستقر در انگلستان Vatic Health limited با Abingdon Health قراردادی امضا کرده است که امیدوار است هر سال 100 میلیون آزمایش KnowNow راه اندازی کند.

الکس شپرد ، بنیانگذار واتیک ، اظهار داشت: “ما اکنون وارد مرحله جدیدی می شویم که در آن همه گیری همه گیر به پایان رسیده است ، و اکنون ما باید با وقفه ها کنار بیاییم زیرا زندگی با این ویروس را یاد می گیریم.

“متاسفانه ، با رشد چندین جهش ها در سراسر جهان ، واکسیناسیون به تنهایی جواب نمی دهد.

“فن آوری های آزمایش منظم برای کاهش شیوع کلی و سرپا نگه داشتن اقتصاد مورد نیاز است.

“فناوری آزمایش منحصر به فرد ما ، همراه با استقرار تولید در انگلستان ، یک مرحله کلیدی در آزمایش است.”

وی افزود: “با پتانسیل اولیه برای تولید دو میلیون آزمایش در ماه و به طور قابل توجهی بیشتر از مقیاس ما ، این معامله به ما کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که پیروزی های سخت باز شده برای گشودن جامعه حفظ شده است و ما واقعاً می توانیم این کار را در سطح جهانی انجام دهیم.

“آزمایش کووید -19 در کنار واکسیناسیون تقویت کننده ، رکن اصلی امنیت زیستی جمعی ما باقی خواهد ماند.”

Abingdon Health یکی از بزرگترین تولیدکنندگان آزمایشات جانبی در اروپا است. کریس ییتس ، مدیرعامل Abingdon Health توضیح داد: “ما خوشحالیم که با Vatic در زمینه فناوری کار می کنیم تا آزمایش پیشرفته Covid-19 خود را به Abingdon Health منتقل کنیم و این توافق تولید طولانی مدت را تضمین کنیم.

وی گفت: “ما انتظار داریم به زودی انتقال فناوری را تکمیل کنیم و اکنون که اولین مرحله از گسترش ظرفیت تولید خود را به پایان رسانده ایم ، اکنون در خط مقدم آزمایش سریع کووید -19 و بخشی از ظرفیت تولید تشخیصی انگلستان هستیم.

“توافق با Vatic اثبات توانایی ما در ارائه خدمات با کیفیت بالا به شرکای ما ، چه برای آزمایش Covid-19 و چه تجزیه و تحلیل غیر Covid است.”


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله اختصاص دادید متشکریم ، حتماً به وب سایت یورو ویکلی نیوز (اخبار هفته ای یورو) برای همه اخبار محلی و بین المللی فعلی خود مراجعه کنید و به خاطر داشته باشید ، همچنین می توانید ما را دنبال کنید فیس بوک و اینستاگرامبه[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *